خانه دکتری » بسته های آموزشی » پک طلایی دروس عمومی دکتری
پک طلایی دروس عمومی دکتری

مجموعه استعداد تحصیلی پک طلایی دروس عمومی دکتری را که شامل 9 پکیچ بوده با تخفیف ویژه به فروش گذاشته شده است، این پکیج شامل :

۱– بسته جامع استعداد تحصیلی

۲–بسته جامع زبان دکتری

3- سه مرحله آزمون شبیه سازی شده

4– کلاس آنلاین نکته و تست استعداد و زبان عمومی

5- کتاب های درسی استعداد تحصیلی و زبان عمومی

6- بسته آموزش تصویری و کتاب مقاله نویسی

7- دی وی دی، جزوه و کتاب آمادگی مصاحبه حضوری و آنلاین

8- دوره های آنلاین موفقیت شغلی و تحصیلی

9- دوره آنلاین تند خوانی

ارائه کرده است که به شرح زیر می باشد:

پک طلایی دروس عمومی دکتری شامل استعداد تحصیلی و زبان دکتری


بسته آموزش تصویری استعداد تحصیلی

بسته جامع استعداد تحصیلی :

بسته جامع استعداد تحصیلی شامل 3 المان اصلی است. که به تفصیل در ذیل بیان می گردد.

فیلم های آموزشی
18 ساعت فیلم آموزش تصویری در قالب 10 حلقه DVD ارائه شده که دست کم معادل 25 ساعت آموزش حضوری می باشد.تکنیک ها و نکات این دوره ، فراتر از مطالب کتاب های موجود در بازار است.

آشنایی با سرفصلها و ساختار آزمون استعداد تحصیلی
آموزش تکنیکها و روش های حل انواع سوالات
آموزش نکات تستی و میانبرهای حل تست
حل منتخبی از سوالات آزمون دکتری
جزوه آموزشی اختصاصی مدرس
فلش کارت
فیلم برنامه ریزی کنکور
جزوه برنامه ریزی
بازی Tango

کلاس رفع اشکال آنلاین
جهت رفع اشکال و درک بهتر مطالب تدریس شده ، آموزش های تکمیلی برای عزیزانی که این بسته را تهیه می کنند به صورت آنلاین در نظر گرفته شده است.بدین منظور کد هولوگرام بسته و رمز ورود به نرم افزار را نزد خود حفظ نمایید. دوره آنلاین شامل ۳ جلسه کلاس رفع اشکال میباشد.

آزمون آزمایشی (شبیه سازی کنکور)
در بسته جامع استعداد تحصیلی این امکان فراهم گردیده است تا در شرایطی مشابه کنکور دکتری خود را بیازمایید و با بررسی دقیق نتیجه آن ، ایرادات خود را به بهترین شکل رفع نمایید.مخاطبان دوره:
همه داوطلبان رشته ها و گروه های امتحانی مختلف متقاضی آزمون وزارت علوم و بهداشت آموخته‌های حاصل از شرکت در دوره:

محتوای این دوره به گونه‌ای تدوین شده که هر 4 فصل آزمون همه گروه های آزمایشی وزارت علوم (به جز گروه فنی-مهندسی) و وزارت بهداشت را پوشش می دهد. خلاصه‌سازی و طبقه‌بندی اصولی محتوای این درس متناسب با روند سئوالات این درس در آزمون از ویژگی‌های بارز آن است. افزون بر این در پایان هر مبحث از درس نیز گلچینی از سئوالات سال‌های گذشته آزمون دکتری نیز بررسی شده است. به این ترتیب استفاده از محتوای این دوره آمادگی خوبی برای کسب نمره‌ای عالی از این درس در آزمون فراهم خواهد ساخت.

نکات مهم در مورد نحوه استفاده از بسته:
فیلم­های آموزشی حاوی قفل نرم افزاری است و قابلیت نصب بر روی دو کامپیوتر را دارد. به دلیل نرم افزاری بودن فایل­های آموزشی، امکان نمایش این فیلم­ها صرفا بر روی کامپیوتر وجود دارد و در دستگاه­های DVD Player ، گوشی همراه و نظیر آن، برنامه نصب و اجرا نمی­شود.

جهت استفاده از خدمات پشتیبانی و دریافت فایل­ جزوه و اسلایدهای درس، آزمون شبیه­ سازی و سایر مطالب مفید در نظر گرفته شده، لازم است کد هولوگرام بسته و رمز ورود به نرم افزار را نزد خود حفظ نمایید.

لطفا در محافظت از DVD ها دقت لازم را داشته باشید. چرا که در صورت خش­دار شدن آنها، نرم افزار اجرا نخواهد شد و از طرفی امکان ارسال مجدد DVD ها به هیچ عنوان وجود ندارد. توصیه می­شود به محض تهیه بسته، ابتدا یک image از DVD ها بگیرید تا برای مشاهده دوره در زمان­های مختلف، نیازی به قراردادن آنها در کامپیوتر خود نداشته باشید. در غیر این صورت استفاده مکرر از DVD ها ممکن است باعث آسیب آنها شود.


بسته آموزش تصویری زبان دکتری
بسته جامع زبان دکتری :

نخستین و کاملترین بسته آموزش تصویری زبان دکتری
آموزش زبان عمومی دکتری به شیوه کاملا علمی و کار آمد (هدف درصد بالای ۷۰ درصد در آزمون )

ویژگی ها :

۱- آموزش کامل جذاب تمامی سرفصل ها

۲- روش های ابتکاری در حل تست ها و یاد گیری اصلی هر سه بخش گرامر ؛لغت و درک مطلب

۳- امکان مشاهده فیلم های آموزشی در هر زمان و مکان به دفعات نامحدود

۴- حل تست و رفع اشکال رایگان

هر آنچه برای موفقیت در بخش زبان انگلیسی آزمون دکتری مورد نیاز است در این بسته در اختیار داوطلبان قرار گرفته است

معرفی :

۱- فیلم آموزشی : به مدت ۲۰ ساعت با محتوای یک دوره کامل ۳۲ ساعته کلاس حضوری شامل هر سه بخش آزمون (گرامر؛ لغت و درک مطلب )با تدریس ابتکاری دکتر رضا خیر آبادی با بالاترین درصد کیفیت ضبط و تدوین شامل تدریس کامل تمامی سر فصل ها به همراه حل تست های منتخب

۲-جزوه انحصاری : جزوه انحصاری فیلم آموزشی بخش گرامر شامل چکیده نکات گرامری و تست های منتخب آزمون های دکتری

۳–فلش کارت : فلش کارت های تخصصی بخش لغات و درک مطلب جهت سهولت مطالعه ی مطالب این بخش ها در هر زمان و در هر مکانی

۴ –کتاب ۵۰۴ : کتاب ۵۰۴ واژه ی تصویری و یاد یار دکتر خیر آبادی که به شیوه های جذاب و علمی واژه های ضروری زبان انگلیسی را به زبان آموزان آموزش می دهد.

۵– کتاب گنجینه عبارات و جملات کاربردی مقاله نویسی : این کتاب برای همه داوطلبان آزمون دکتری که مایل به تقویت رزومه تحصیلی خود از طریق نوشتن به زبان انگلیسی هستند مفید و ضروری است .

۶-کارگاه نکته و تست و رفع اشکال : شانزده ساعت کارگاه نکته و تست و رفع اشکال رایگان به منظور رفع اشکال و پاسخ به پرسش های داوطلبان و همچنین حل تست های تکمیلی آزمون های دوره های پیشین آزمون دکتری این کارگاه به صورت آنلاین و رایگان برگزار می گردد.

۷- کارت تخفیف : کارت تخفیف ۵۰ درصدی شرکت در کلاس ها و کارگاه های تافل دکتری استاد خیر آبادی شامل آزمون های MSRT , TOLIMO .EPT که پس از آزمون دکتری برگزار میگردد.


سه مرحله آزمون آزمایشی:

طی سه مرحله در تاریخ های اعلام شده آزمون شبیه سازی شده دفترچه عمومی برگزار خواهد شد.

در هر آزمون 30 سوال استعداد تحصیلی و 30 سوال زبان عمومی کاملا استاندارد طرح خواهد شد که داوطلبان در شرایط شبیه سازی شده شرایط کنکور طی 90 دقیقه به 60 سوال باید جواب بدهند.

بعد از ارسال کلید توسط متقاضیان سوالات آزمون به صورت آنلاین توسط اساتید حل و تحلیل خواهد شد. توجه داشته باشید این مرحله بسیار مهم و مفید می باشد، زیرا حین حل و تحلیل سوالات به صورت زنده و تعاملی اساتید به سوالات و اشکالات احتمالی متقاضیان پاسخ داده و آنها را در مسیر مطالعه درست راهنمایی خواهند کرد.

و در نهایت بر حسب پاسخ ارسالی هر شخص کارنامه ای حاوی درصد کسب شده همراه با تحلیل و ارائه پیشنهاد برای مطالعه درست و هدفمند انجام خواهد شد

کلاس های آنلاین نکته و تست استعداد و زبان عمومی:

داوطلبان علاوه بر بهرمندی از پکیج های آموزشی استعداد تحصیلی و زبان عمومی این امکان را خواهند داشت که در یک دوره فشرده در زمان نزدیک به کنکور ضمن مرور کلی مباحث در جلسات آنلاین اشکالات و سوالات خود را از اساتید بپرسند.

بر حسب تجربه دریافته ایم دوره های نکته و تست برای داوطلبان بسیار حائز اهمیت است، زیرا هم در زمان نزدیک زمان برگزاری کنکور برگزار می شود و هم به لحاظ زمان برگزاری کوتاه و کاربردی است، در این دوره های کوتاه اساتید تکنیک ها و پلن های آخر را با دانشجو ها مرور و بسته به شرایط آنها برنامه ای متناسب با وضعیت داوطلب مشاوره می دهند.


  • قیمت: 3,600,000 تومان
  • قیمت با تخفیف: 2,800,000 تومان


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.