خانه دکتری » بسته ها و دوره های آموزشی » کامل‌ترین بسته آموزش تصویری زبان دکتری
بسته آموزش تصویری زبان دکتری

نخستین و کاملترین بسته آموزش تصویری زبان دکتری
آموزش زبان عمومی دکتری به شیوه کاملا علمی و کارآمد (هدف درصد بالای ۷۰ درصد در آزمون)


درس زبان انگلیسی از جمله دروس ثابت در اکثر آزمون ها است. این درس در آزمون دکترای همه رشته ها با ضریب یک، مورد پرسش قرار می گیرد و معمولا تعداد عمده ای از داوطلبان به دلیل ضریب کم این درس و یا به دلایل دیگر، به سوالات بخش زبان آزمون دکتری پاسخ نمی دهند.

آزمون زبان عمومی دکتری از 3 بخش واژگان، گرامر و درک مطلب تشکیل شده است و برای موفقیت در این آزمون آگاهی از بهترین منابع آزمون الزامی است.

دوره کامل تدریس گرامر، لغت و درک مطلب معادل یک دوره کامل 32 ساعته حضوری 

پیشرفت در دنیای علمی مستلزم ارتباط با سایر افراد سرشناس و خبره در سر تا سر جهان می باشد از این رو نمی‌ توان اهمیت زبان انگلیسی که به عنوان یک زبان بین المللی شناخته شده را برای دانشجویان مقطع دکتری نادیده گرفت . به همین منظور لازم است متقاضیان آزمون دکتری و دانشجویان این مقطع سطح دانش خود را در حوزه زبان انگلیسی بالا ببرند.

دانش زبان انگلیسی در آزمون کتبی دکتری ، مصاحبه دکتری و حین تحصیل در مقطع دکتری دارای اهمیت می باشد.

آموزش زبان دکتری به شیوه کارآمد و علمی با برترین مدرس زبان 
دکتری استاد دکتر رضا خیرآبادی

دکتر رضا خیرآبادی

کتاب زبان عمومی دکتر خیرآبادی از منابع اصلی داوطلبان آزمون دکتری می باشد که مطالب آن بر اساس آزمون دکتری سال‌های 1390 تا 1398 تدوین یافته است. این کتاب شامل مباحث گرامر، درک مطلب، دایره لغات و حل تمامی سؤالات آزمون دکتری سراسری است.

ویژگی های بسته آموزش تصویری زبان دکتری :
آموزش کامل  جذاب تمامی سرفصل ها
روش های ابتکاری در حل تست ها و یاد گیری اصلی هر سه بخش گرامر ؛لغت و درک مطلب
امکان مشاهده فیلم های آموزشی در هر زمان و مکان به دفعات نامحدود
حل تست و رفع اشکال رایگان
هر آنچه برای موفقیت در بخش زبان انگلیسی آزمون دکتری مورد نیاز است در این بسته در اختیار داوطلبان قرار گرفته است.

این بسته شامل فیلم آموزشی، فلش کارت، کتاب ۵۰۴، کتاب گنجینه عبارات و جملات کاربردی مقاله نویسی،کارگاه نکته و تست و رفع اشکال، جزوه انحصاری می باشد.
مدرس: دکتر خیرآبادی مدرس برند کشوری و مولف اولین کتاب مرجع تافل دکتری.

آموزش تصویری زبان دکتری

معرفی :
۱- فیلم آموزشی:
به مدت ۲۰ ساعت با محتوای یک دوره کامل ۳۲ ساعته کلاس حضوری شامل هر سه بخش آزمون (گرامر؛ لغت و درک مطلب )با تدریس ابتکاری دکتر رضا خیر آبادی با بالاترین درصد کیفیت ضبط و تدوین شامل تدریس کامل تمامی سر فصل ها به همراه حل تست های منتخب

۲-جزوه انحصاری : جزوه انحصاری فیلم آموزشی بخش گرامر شامل چکیده نکات گرامری و تست های منتخب آزمون های دکتری

۳–فلش کارت : فلش کارت های تخصصی بخش لغات و درک مطلب جهت سهولت مطالعه ی مطالب این بخش ها در هر زمان و در هر مکانی

۴ –کتاب ۵۰۴ : کتاب ۵۰۴ واژه ی تصویری و یاد یار دکتر خیر آبادی که به شیوه های جذاب و علمی واژه های ضروری زبان انگلیسی را به زبان آموزان آموزش می دهد.

۵– کتاب گنجینه عبارات و جملات کاربردی مقاله نویسی : این کتاب برای همه داوطلبان آزمون دکتری که مایل به تقویت رزومه تحصیلی خود از طریق نوشتن به زبان انگلیسی هستند مفید و ضروری است .

۶-کارگاه نکته و تست و رفع اشکال : شانزده ساعت کارگاه نکته و تست و رفع اشکال رایگان به منظور رفع اشکال و پاسخ به پرسش های داوطلبان و همچنین حل تست های تکمیلی آزمون های دوره های پیشین آزمون دکتری این کارگاه به صورت آنلاین و رایگان برگزار می گردد.

۷- کارت تخفیف : کارت تخفیف ۵۰ درصدی شرکت در کلاس ها و کارگاه های تافل دکتری استاد خیر آبادی شامل آزمون های MSRT , TOLIMO .EPT  که پس از آزمون دکتری برگزار میگردد.

در جلسه آزمون دکتری، دو دفترچه سوال در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. دفترچه شماره 1 که شامل سوالات دروس تخصصی است و دفترچه شماره 2 که شامل 30 سوال استعداد تحصیلی و 30 سوال زبان عمومی است. زبان عمومی در آزمون دکتری از سه بخش واژگان، گرامر و درک مطلب تشکیل شده و داوطلبان می توانند با تهیه کاملترین بسته آموزش تصویری زبان دکتری استاد خیرآبادی برای هر بخش، آمادگی کامل را در این بخش از آزمون کسب کنند.
به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.