خانه دکتری » بسته ها و دوره های آموزشی » جامع‌ترین بسته آموزش تصویری استعداد تحصیلی
بسته آموزش تصویری استعداد تحصیلی

برای اولین بار در ایران
جامع ترین بسته آموزش تصویری استعداد تحصیلی
با تدریس ابتکاری استاد وکیلی، مدرس برند کشوری


+ آموزش تصویری معادل ۲۴ ساعت کلاس حضوری
+ جزوه ابتکاری استاد وکیلی
+ فلش کارت نکات درس
+ فیلم آموزش برنامه ریزی کنکور به سبک استاد وکیلی
+ جزوه مشاوره و برنامه ریزی
+ پشتیبانی آنلاین
+ آزمون شبیه سازی شده


این بسته حاصل 14 سال تجربه، تدریس و فعالیت تخصصی استاد وکیلی
در صدها دوره آمادگی آزمون دکتری و کارشناسی ارشد است.


توضیحات بسته:
• آشنایی با سرفصلها و ساختار آزمون استعداد تحصیلی
• آموزش تکنیکها و روش های حل انواع سوالات
• آموزش نکات تستی و میانبرهای حل تست
• حل منتخبی از سوالات آزمون دکتری
• جزوه آموزشی اختصصاصی مدرس
• ارایه آزمون آزمایشی (شبیه سازی کنکور)


توضیحات کامل بسته آموزش استعداد تحصیلی
این بسته شامل 7 محصول به شرح زیر است:

1. فیلم های آموزشی: 18 ساعت آموزش تصویری در قالب 10 حلقه DVD ارائه شده است که دست کم معادل 25 ساعت آموزش حضوری می باشد. تکنیک ها و نکات این دوره، فراتر از مطالب کتاب های موجود در بازار است و بعضاً روش های حل خلاقانه و متفاوتی ارائه شده است که امکان انتقال آن به صورت مکتوب در کتب یا سایر منابع مکتوب وجود ندارد. آموزش ها، شامل یادگیری مفهومی و زیربنایی است و همچنین شامل روش های تستی و میانبر حل سوالات.

2. جزوه استعداد تحصیلی: این جزوه بر اساس ملاحظات روان شناسی آموزش تدوین شده که در هر مبحث شامل یک سری کادرها برای یادداشت نکات کلیدی درس و سپس تعدادی تست مرتبط و طبقه بندی شده است که به فراگیر این امکان را می دهد تا همزمان با تماشای فیلم ها، نکات کلیدی درس را در کادرهای مربوطه یادداشت کند و در نهایت با داشتن یک جزوه بسیار خلاصه ولی در عین حال حاوی نکات مهم درس، با آرامش خاطر تسلط کامل را برای آزمون به دست آورد.

3. فلش کارت: فلش کارت ها در واقع اسلایدهایی هستند که کلیدواژه ها و نکات خلاصه شده درس را شامل می شوند. مرور اسلایدها در طول دوره یادگیری و نیز نزدیک به زمان آزمون، می تواند به یادگیری نظام مند و عمیق درس کمک کند.

4. فیلم برنامه ریزی کنکور: این DVD فیلم کارگاهی است که در تهران برای داوطلبان کنکور دکتری و کارشناسی ارشد برگزار شده است. در این کارگاه به سوالات و چالش های داوطلبان آزمون در زمینه نحوه برنامه ریزی، زمان بندی و روش مناسب مطالعه، علل عدم موفقیت در اجرای برنامه ها، روش های مدیریت زمان، کنترل استرس و... پرداخته شده است و تمرین هایی به صورت عملی در این زمینه را شامل می شود. از آنجایی که تعداد از حاضرین در این کارگاه، موفق به کسب رتبه های بسیار عالی شدند، لذا تصمیم بر آن شد تا این تجربه موفق با دوستان بیشتری در میان گذاشته شود.

5. جزوه برنامه ریزی: این جزوه شامل اسلایدهای تدریس شده در کارگاه فوق و نیز جداول برنامه ریزی کنکور می باشد. روش ارائه شده، توسط خود مدرس و نیز برخی رتبه های برتر کنکور کارشناسی ارشد و دکتری به کار گرفته شده و موفقیت آمیز  قابل اجرا بوده است. لذا اکیداً توصیه می شود جهت کسب نتیجه بهینه از تلاش خود این روش را بیازمائید.

6. آزمون شبیه سازی: به منظور ارزیابی میزان آمادگی خود در پایان دوره، یک آزمون شبیه سازی در نظر گرفته شده است که برای دریافت فایل آزمون و سایر فایل های مفید دیگر در سایت عضو شوید و از طریق فرم تماس با ما درخواست خود را جهت دریافت فایلها ارسال کنید.

7. بازی فکری Tango: متناسب با ماهیت درس استعداد تحصیلی که به دنبال توسعه و تقویت مهارت های فکری است، یک بازی فکری جذاب، مشهور و بسیار مفید برای مواقع استراحت و زنگ تفریح در نظر گرفته شده است. هدف این بازی تقویت تفکر خلاق، قدرت تجسم و تحلیل می باشد. امیدواریم این بازی فکری، خاطرات به یادماندنی را برای شما عزیزان در کنار خانواده و دوستان رقم بزند.


نکات مهم در مورد نحوه استفاده از بسته
1. فیلم های آموزشی حاوی قفل نرم افزاری است و قابلیت نصب بر روی دو کامپیوتر را دارد. به دلیل نرم افزاری بودن فایل های آموزشی، امکان نمایش این فیلم ها صرفاً بر روی کامپیوتر و لپ تاپ وجود دارد و در دستگاه های DVD Player، گوشی همراه و نظیر آن، برنامه نصب و اجرا نمی شود.

2. جهت استفاده از خدمات پشتیبانی و دریافت فایل جزوه و اسلایدهای درس، آزمون شبیه سازی و سایر مطالب مفید در نظر گرفته شده، لازم است کد هولوگرام بسته و رمز ورود به نرم افزار را نزد خود حفظ نمائید.

3. لطفاً در محافظت از DVDها دقت لازم را داشته باشید. چراکه در صورت خش دار شدن آنها، نرم افزار اجرا نخواهد شد و از طرفی امکان ارسال مجدد DVDها به هیچ عنوان وجود ندارد. توصیه می شود به محض دریافت بسته ابتدا یک Image از DVDها بگیرید تا برای مشاهده دوره در زمان های مختلف، نیازی به قراردادن آنها در کامپیوتر خود نداشته باشید. در غیر اینصورت استفاده مکرر از DVDها ممکن است باعث آسیب انها شود.

4. با توجه به عدم شماره گذاری فلش کارت ها، توصیه می شود با مراجعه به سایت و دانلود فایل اسلایدهای درس، فلش کارت های خود را به ترتیب دروس ارائه شده شماره بزنید.مدرس: استاد محمد وکیلی
(مدرس بیش از ۱۰۰ دوره کلاس های استعداد تحصیلی در تهران و سایر شهرها)
استاد محمد وکیلی

سوابق مدرس
•    مدرس، مولف و طراح سوالات هوش و استعداد تحصیلی و شغلی
•    دکترای مدیریت بازرگانی دانشگاه علامه طباطبایی (در حال انجام رساله دکتری)
•    دانش آموخته کارشناسی مهندسی عمران و کارشناسی ارشد رشته MBA از دانشگاه صنعتی شریف
•    برنده لوح زرین اولین جشنواره کارآفرینی شیخ بهایی
•    مشاور اجرایی، رئیس و عضو هیات مدیره شرکت های مختلف
•    مدرس دروس بازاریابی و علوم رفتاری در دوره های DBA MBA و دوره های کاربردی در سازمان ها

سوابق در زمینه هوش و استعداد
•    تدریس در صدها دوره هوش و استعداد و GMAT در موسسات آموزش عالی از جمله ماهان، مدرسان شریف، جهاد دانشگاهی، نگاره، پوران پژوهش و... در تهران و شهرستان ها
•    14 سال سابقه تدریس در دوره های آمادگی آزمون دکتری و کارشناسی ارشد
•    مولف پرفروش ترین کتاب استعداد تحصیلی، ویژه آزمون دکتری، انتشارات کتابخانه فرهنگ، چاپ 30ام
•    مولف کتاب پاسخ تشریحی سوالات استعداد تحصیلی، سال 97-90، گروه علوم انسانی، انتشارات کتابخانه فرهنگ، چاپ 12ام
•    مولف کتاب پاسخ تشریحی سوالات استعداد تحصیلی، سال 96-90، گروه فنی مهندسی، انتشارات کتابخانه فرهنگ، چاپ 6ام
•    مولف کتاب GMAT، ویژه رشته مدیریت اجرایی و MBA، انتشارات کتابخانه فرهنگ، چاپ پنجم
•    مولف کتاب بانک آزمون GMAT، انتشارات کتابخانه فرهنگ، چاپ چهارم
•    و چندین کتاب دیگر در زمینه هوض و استعداد تحصیلی

مخاطبان دوره:
همه داوطلبان رشته ها و گروه های امتحانی مختلف متقاضی آزمون وزارت علوم و بهداشت

آموخته‌های حاصل از شرکت در دوره:
محتوای این دوره به گونه‌ای تدوین شده که پوشش به نسبت جامعی از منابع اصلی این درس در آزمون دکتری داشته باشد. خلاصه‌سازی و طبقه‌بندی اصولی محتوای این درس متناسب با روند سئوالات این درس در آزمون از ویژگی‌های بارز آن است. افزون بر این در پایان هر مبحث از درس نیز همه سئوالات سال‌های گذشته آزمون دکتری و همچنین سئوالات سال‌های گذشته نیز بررسی شده است. به این ترتیب استفاده از محتوای این دوره داوطلبان آزمون دکتری را از مطالعه هر منبع دیگری بی‌نیاز خواهد کرد و آمادگی به نسبت کاملی برای کسب نمره‌ای عالی از این درس در آزمون فراهم خواهد ساخت.

دریافت نظرات و پیشنهادها
عزیزانی که این بسته را تهیه می کنند، می توانند نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را از طریق راه های ارتباطی زیر به ما ارائه نمایند.


تلفن تماس جهت پشتیبانی: 1480-724-0912
به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.