خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » زمان ثبت‌نام معرفی شدگان جدید مصاحبه دکتری ۹۵ دانشگاه تهران
ثبت‌نام معرفی شدگان متمم دکتری تخصصی Ph.D سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ دانشگاه تهران

خانه دکتری بدینوسیله به اطلاع آن‌دسته از داوطلبین دوره دکتری تخصصی Ph.D سال ۹۵ که جهت مرحله دوم (بصورت متمم) از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه تهران معرفی شده‌اند می‌رساند:

ثبت نام داوطلبین از تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ لغایت ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ از طریق سامانه جامع آموزش دانشگاه به نشانی ems.ut.ac.ir صورت می‌پذیرد. مقتضی است داوطلبین گرامی، پس از انجام ثبت‌نام الکترونیکی، به وبگاه پردیس یا دانشکده مربوطه مراجعه و نسبت به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان و مکان ارزیابی مرحله دوم آزمون اقدام نمایند.

 آن‌دسته از داوطلبان آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۵ که در برخی از رشته گرایش‌ها (پردیس‌های البرز، ابوریحان، کشاورزی و منابع‌طبیعی، فارابی، علوم و دانشکده‌های روانشناسی و علوم‌تربیتی، زبانها و ادبیات‌خارجی، محیط زیست، جغرافیا، الهیات ومعارف اسلامی، مدیریت و حقوق وعلوم سیاسی) موفق به ثبت نام در سامانه جامع آموزشی نشده‌اند نیز می توانند جهت ثبت نام اقدام نمایند.

تذکر: داوطلبین محترم می‌توانند برای کسب اطلاعات تکمیلی به وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه تهران به نشانی academics.ut.ac.ir مراجعه نمایند.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.