خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » افزایش سقف وام ویژه دکتری در سال جاری
سقف وام‌های دانشجویی و وام ویژه دکتری در سال جاری افزایش پیدا می‌کند.

سرپرست معاونت امور دانشجویان صندوق رفاه وزارت علوم از افزایش سقف وام‌های دانشجویی در سال جاری خبر داد. امسال وام ویژه دکتری نیز 300 هزار تومان در ماه افزایش یافت.

به گزارش خانه دکتری به نقل از خبرگزاری دانشجو، صمد حاج جباری در مورد افزایش سقف وام‌های دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: افزایش سقف وام‌ها جز و برنامه‌های صندوق در سال ۱۴۰۰ می‌باشد و بر اساس مصوبه هیأت امنا محترم صندوق صورت می‌پذیرد.

وی ادامه داد: همان طور که اطلاع رسانی در رسانه‌ها کردیم امسال وام ویژه دکتری نیز از ماهانه ۷۰۰ هزار تومان به یک میلیون تومان در ماه افزایش یافت که به صورت شش ماهه به دانشجویان واجد شرایط پرداخت می‌شود.

سرپرست معاونت امور دانشجویان صندوق رفاه افزود: با توجه به شرایط اقتصادی، اجتماعی و تداوم شیوع بیماری کرونا تصریح کرد: صندوق رفاه دانشجویان از ابتدای شیوع بیماری کرونا در کنار دانشجویان بوده و تمهیداتی برای رفاه حال این عزیزان اندیشیده که می‌توان به همکاری در خصوص اجاره بهای خوابگاه‌های دانشجویی و تقویت وام‌های دانشجویی و افزایش مبالغ وام‌های دانشجویی که برخی تا دو سه برابر رشد داشتند و هدفمند کردن آن‌ها اشاره کرد.

وی ادامه داد: همچنین صندوق رفاه برای کرونا، وام موارد خاص را پیش بینی نمود که با تشخیص معاون دانشجویی دانشگاه به دانشجو تعلق می‌گیرد و همچنین وامی برای دانشجویانی که خودشان و خانواده شأن مبتلا به بیماری خاص هستند نیز در نظر گرفته شد. امیدواریم که به یاری حق هر چه سریع‌تر این بیماری پایان یافته و شرایط دانشگاه‌ها و دانشجویان و عموم مردم به روال عادی جریان یابد.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.