خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » آغاز دومین دوره پیش دفاع دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد از ۲۵ اردیبهشت ماه
مشاور رئیس دانشگاه و مجری طرح پایش دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری دومین دوره جلسات پیش‌دفاع متمرکز دانشجویان دکتری این دانشگاه از ۲۵ اردیبهشت خبر داد.

محمد علی‌اکبری، مشاور رئیس دانشگاه و مجری طرح پایش دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری دومین دوره جلسات پیش دفاع دکتری این دانشگاه در اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: دومین دوره جلسات پیش دفاع دانشجویان دکتری از روز شنبه ۲۵ اردیبهشت و به صورت متمرکز آغاز خواهد شد.

شیوه برگزاری این دوره از جلسات پیش دفاع نیز به صورت غیرحضوری و در قالب سامانه وادافا به نشانی https://vadafa.iauec.ac.ir خواهد بود.

وی ادامه داد: دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی تا ۳۱ فروردین ماه فرصت دارند در مرحله ۹ سامانه پژوهشیار قرار گیرند. ثبت درخواست برای شرکت در دومین دوره جلسات پیش دفاع دکتری پس از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه روز سه‌شنبه ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ امکان‌پذیر نخواهد بود.

مجری طرح پایش دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: دانشجویان دکتری واجد شرایط در سراسر کشور، از ۱۱ تا ۱۴ اردیبهشت ماه فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه وادافا، با رزرو روز و ساعت جلسه و با هماهنگی اساتید خود، نسبت به ثبت زمان جلسه پیش دفاع متمرکز خود اقدام کنند.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.