خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » کارت ورود به جلسه آزمون دکتري ۱۴۰۰ منتشر شد
کارت شرکت در آزمون دکتری (Ph.D) سال ۱۴۰۰ از روز امروز سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۹ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

کارت ورود به جلسه آزمون دکتري ۱۴۰۰ منتشر شد

کارت شرکت در آزمون دکتری (Ph.D) سال ۱۴۰۰ از روز امروز سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۹ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت. داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه ۱۴ اسفند مهلت دارند از کارت ورود به جلسه خود پرینت بگیرند.

متقاضیان آزمون‌، برای شرکت در جلسه امتحان باید از روز امروز ۱۲ اسفند ۹۹ به سایت سازمان سنجش مراجعه و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (شامل نام‌خانوادگی و نام، کد ملی و تاریخ تولد) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده، شماره سریال و کد پیگیری و …) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه کنند.

داوطلبان باید براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

چنانچه متقاضی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، شماره پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است با مراجعه به سایت سازمان سنجش و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، شماره داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت‌نام اقدام کند.

این امکان برای متقاضیانی فراهم است که در سیستم پاسخگویی عضویت داشته باشند. بنابراین متقاضیانی که به اطلاعات فوق دسترسی ندارند، لازم است با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام کنند.


تاريخ، زمان و محل برگزاري آزمون

1 - آزمون همه متقاضیان صبح روز جمعه 15 / 12 / 99 برگزار ميشود. فرآیند برگزاري آزمون از ساعت 8:00 (هشت) صبح آغاز ميگردد. درب هاي ورودي حوزه هاي امتحاني رأس ساعت 7:30 (هفت و سي دقیقه) بسته خواهد شد، لذا از ورود متقاضیان پس از بسته شدن در سالنهاي امتحاني ممانعت بعمل خواهد آمد. با توجه به شرایط ویژه ناشي از بیماري كرونا، درب هاي حوزه هاي امتحاني از ساعت 6:30(شش و سي دقیقه) صبح به روي متقاضیان باز خواهد شد.

2 - محل برگزاري آزمون بر روي كارت شركت در آزمون درج گردیده است؛ لذا متقاضیان لازم است منحصراً به حوزه امتحاني مربوط كه بر روي كارت شركت در آزمون آنان درج شده مراجعه نمایند. بدیهي است چنانچه به هر دلیل در ساعت مقرر در حوزه امتحاني حضور نداشته باشند از ورود آنان به حوزه ممانعت بعمل خواهد آمد. همچنین توصیه ميشود محل برگزاري آزمون و مسیر تردد خود را یك روز قبل از تاریخ اجراي آزمون شناسایي نمایید.

فایل ‌راهنماي‌ کارت شرکت در آزمون ورودي دوره دکتري PH.D(نيمه متمرکز) سال۱۴۰۰
[حجم: 597.53 کیلوبایت]   مشاهده آنلاين فايل: help_doc1400.pdf


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.