خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » آغاز ثبت نام آزمون msrt از 23 بهمن/ برگزاری آزمون در اسفند ماه
ثبت نام در آزمون MSRT اسفند ماه ۹۹ از ۲۳ بهمن از طریق سامانه این آزمون در سایت سازمان امور دانشجویان آغاز می‌شود.

آغاز ثبت نام آزمون msrt از 23 بهمن/ برگزاری آزمون در اسفند ماه

اداره کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: دوره جدید آزمون msrt  در روزهای 7 و 8 اسفندماه برگزار می شود و داوطلبان می توانند از 23 الی 25 بهمن ماه با مراجعه به سامانه سجاد در این آزمون ثبت نام نمایند.

به گزارش خانه دکتری به نقل از روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، در اطلاعیه اداره کل بورس و اعزام دانشجویان آمده است:  آزمون زبان msrt در روزهای پنج شنبه مورخ 99/12/07 (ویژه داوطلبان آقا ) وروز جمعه مورخ 12/08/ 99(ویژه داوطلبان خانم ) برگزار می شود.

آغاز ثبت نام آزمون msrt 

شروع ثبت نام  در این آزمون روز پنج شنبه مورخ 99/11/23 ساعت 7 صبح است و لغایت شنبه مورخ 99/11/25 ساعت 18 از طریق سامانه این آزمون در سایت سازمان امور دانشجویان به آدرس https://www.saorg.ir/ ادامه دارد. و مهلت ثبت نام تمدید نخواهد شد.

علاوه بر رعایت پروتکل های جاری بهداشتی مقابله با کرونا، نداشتن تست مثبت کرونا در دو هفته پیش از ثبت نام، از شرایط مهم برگزاری آزمون msrt  است.

برگزاری آزمون msrt  در دو روز متوالی در راستای پاسخ به تقاضای بالای دانشجویان برای شرکت در این آزمون صورت می گیرد.

نکات مهم برای ثبت نام در آزمون msrt

1-داوطلبانی در که در آزمون آبان ماه ثبت نام نموده و در آزمون 99/11/30 شرکت می نمایند نمی توانند در آزمونهای فوق (7 و 8 اسفندماه ) ثبت نام نمایند.
2-داوطلبانی که در دو هفته گذشته تست کرونای آنها مثبت بوده ثبت نام ننمایند بدیهی است کنترل های لازم در بدو ورود انجام می پذیرد.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.