خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » دومین دوره آنلاین زبان عمومی درس و تست کنکور دکتری 1403


دومین دوره زبان عمومی درس و تست کنکور دکتری ۱۴۰۳


درس زبان عمومی کنکور دکتری ، دارای ضریب پنهان است. ضریب پنهان، مختص دروسی است که متوسط درصدهای داوطلبان در آن درس، پایین است؛ در این دروس، درصد متوسط یک داوطلب، تاثیری چند برابر دارد. این ویژگی می­تواند برای برخی از داوطلبان، سکوی پرتاب و برای برخی دیگر، موجب ضرر شود. لذا درس زبان انگلیسی عمومی در کنکور دکتری، نقش مهمی در ارتقای رتبه­ ی داوطلبان هدفمند ایفا میکند.

داوطلبی که بتواند به ۳۰ درصد در درس زبان عمومی کنکور دکتری ، دست پیدا کند، احتمال قبولی خود را نسبت به داوطلبان هم سطح خود،به مقدار قابل توجهی افزایش می­دهد.  گرچه درس زبان عمومی، ضریب ۱ دارد، اما تاثیر ضریب پنهان این درس، در قبولی داوطلب، غیرقابل چشم ­پوشی است.

 

برگزاری ده­ها دوره­ ی موفق دروس عمومی، در پاییز سال جاری، دوره آنلاین زبان عمومی کنکور دکتری ۱۴۰۳ را برای داوطلبان هدفمند طراحی و ارائه خواهدیم کرد. این دوره، با تدریس دکتر خیرآبادی، مدرس برتردوره­ های زبان عمومی کنکور دکتری و دوره های مدارک تخصصی زبان در سطح کشوری ارائه می­شود.

دوره شامل:

فیلم ۱۰ساعته تدریس لغت: این فیلم آموزشی با هدف کمک به داوطلبانی در نظر گرفته شده است، که از نظر لغات از مهارت کمتری برخوردارند یا دانشجویانی که در بخش لغات دچار نگرانی هستند. منابعی که در بخش لغات تدریس می­شود.

لازم به ذکر است، با توجه به جامعیت فیلم آموزش لغات ، دانشجویان از مطالعه کتاب­های متعدد در زمینه لغت، بی نیاز می­شوند.

بخش آنلاین دوره نیز شامل ۳۰ تدریس گرامر و درك مطلب و تمرین بخش لغات می باشد

زمان برگزاری:

جلسات دوره آنلاین زبان انگلیسی ویژه کنکور دکتری ۱۴۰۳، با تدریس دکتر خیرآبادی از ششم آبان ماه ، در روزهای شنبه، ساعات ۱۸ الی ۲۱ (جلسات ۳ ساعتی) برگزار می­شود.

 

درباره مدرس بیشتر بدانید:

دکتر خیرآبادی با سابقه بیش از ۱۸ سال تدریس در زمینه آزمون‌های پیشرفته زبان در موسسات معتبر سطح کشور، عضو هیأت علمی موسسه دکتر وکیلی هستند. ایشان با تألیف بیش از ۷۰ عنوان کتاب در زمینه آموزش زبان انگلیسی به ویژه در سطح عالی، به عنوان مدرس برند آزمون‌های تخصصی تافل دکتری شناخته شده‌اند.


زمان شروع دوره:

شنبه ۶ آبان ماه ساعت ۱۸ الی ۲۱


مدرس دوره:
  • دکتر رضا خیرآبادی
  • عضو هیئت علمی
  • مولف بیش از ۱۰۰ کتاب در زمینه آزمون‌های دکتری و ارشد
  • مدرس ممتاز زبان دکتری


                   هزینه دوره :   ۱،۹۸۰،۰۰۰ تومان                        

        
برای شرکت در دوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق زیر با ما تماس بگیرید:

شماره تماس ۰۹۱۲۷۲۴۱۴۸۰

واتساپ و تلگرام ۰۹۱۲۷۲۴۱۴۸۰

 به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.