زمان ثبت نام آزمون دکتری 99

بروزرسانی اردیبهشت 99: امکان ویرایش ثبت نام آزمون دکتری 99 فراهم شد

خبر فوری: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ارسال شکایات و پیشنهادهای داوطلبان برای تعویق در برگزاری آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری به این سازمان خبر داد و گفت: تمامی این موارد در قالب یک نامه به ستاد ملی مدیریت و مبارزه با کرونا ارجاع شد.

زمان آزمون دکتری 99 روز جمعه ۹ خرداد و آزمون کارشناسی ارشد در روزهای ۲۲ و ۲۳ خردادماه اعلام شده است اما به نظر می رسد اعتراض های داوطلبان بر تعویق مجدد تاریخ برگزاری آزمون دکتری اثرگذار باشد.

به گزارش خانه دکتری، به نقل از سازمان سنجش، ثبت نام آزمون دکتری 99، از روز چهارشنبه 6 آذر ماه 1398 آغاز خواهد شد و تا روز سه شنبه 12 آذر ماه ادامه خواهد داشت.

مراحل ثبت نام دکتری 99
1. مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور
2. پرداخت هزینه ثبت نام دکتری و خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون دکتری
3. ثبت نام آزمون دکتری 99
4. دریافت رسید ثبت نام دکتری 99


زمان ثبت نام آزمون دکتری آزاد 99
با توجه به این که آزمون دکتری سراسری و آزاد با یکدیگر ادغام شده است، داوطلبان آزمون دکترا 99 دانشگاه آزاد نیز لازم است در بازه زمانی ثبت نام کنکور دکتری 99 نسبت به ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایند. بنابراین دفترچه ثبت نام آزمون دکتری 99 که از سوی سازمان سنجش منتشر می شود، برای داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد نیز مورد استفاده خواهد بود و دفترچه مجزایی تحت عنوان دفترچه ثبت نام آزمون دکتری 99 دانشگاه آزاد منتشر نخواهد شد.


در روز چهارشنبه سوم اردیبهشت ماه، رئیس سازمان سنجش اعلام کرد که آزمون دکتری 99 در زمان مقرر برگزار خواهد شد.


زمان آزمون دکتری 98 برای داوطلبان دانشگاه‌های سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی روز جمعه سوم اسفند ماه 97 بود. کارت آزمون دکتری 99 چند روز پیش از آزمون منتشر می‌شود.به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.