خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » زمان برگزاری آزمون دکتری 98
امسال نیز همانند سال گذشته ثبت نام دکتری و ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد ادغام شده و یک آزمون جامع در این مقطع برگزار خواهد شد . بر این اساس تمامی دانشگاه های دولتی اعم از روزانه ، نوبت دوم ، پیام نور ، غیرانتفاعی ، پردیس خودگردان و دانشگاه آزاد از طریق برگزاری آزمون یکپارچه توسط سازمان سنجش اقدام به پذیرش دانشجو می کنند .

زمان برگزاری آزمون دکتری 98

سازمان سنجش در جدول زمان بندی برگزاری آزمون دکتری 98 را مشخص کرده و از طریق سایت ثبت نام دکتری 98 در اختیار داوطلبان قرار می دهد. زمان برگزاری کنکور دکتری 98 احتمالا همانند سال گذشته در اسفند ماه می باشد . در صورت انتشار اطلاعیه جدید در این خصوص ، این مقاله به روز رسانی خواهد شد .

کلیه داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون دکتری 98 که در زمان ثبت نام دکتری 98 و یا در زمان تمدید مهلت ثبت نام دکتری 98 از طریق سایت سازمان سنجش فرم مربوط به ثبت نام را تکمیل نموده اند ، می بایست در جلسه آزمون حاضر شوند . طبق روال سال های گذشته ، چند روز پیش از زمان برگزاری آزمون دکتری 98 ، کارت ورود به جلسه آزمون دکتری منتشر خواهد شد که داوطلبان با دریافت آن از زمان و محل دقیق برگزاری آزمون مطلع می شوند .


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.