خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » اعلام جزئیات جلسات ارزیابی تخصصی مرحله تکمیل ظرفیت دکتری 96 دانشگاه پیام نور
جزئیات جلسات ارزیابی تخصصی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1396 دانشگاه پیام نور اعلام شد.

به گزارش خانه دکتری، با توجه به آیین نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتری تخصصی (Ph.D) ، سال تحصیلی 1396 و در راستای اجرای مرحله دوم پذیرش ، شرایط و ضوابط دانشگاه پیام نور به شرح ذیل اعلام شد:

سنجش و پذیرش دانشجو برای ورود به دوره دکتری تخصصی( آموزشی – پژوهشی) بر اساس معیارهای زیر صورت می گیرد.
1- آزمون متمرکز (50 درصد)
2- سوابق آموزشی ، پژوهشی و فناوری (20 درصد)
3- مصاحبه علمی و سنجش علمی (30 درصد) 

حدنصاب دانشگاه: 
داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که برای آنها کارنامه مرحله اول (سنجش علمی) توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر شده است در صورت داشتن حدنصاب این دانشگاه می توانند مطابق تاریخهای مندرج درجدول شماره 2 و با مطالعه اطلاعیه های بعدی درج شده در پرتال اختصاصی دانشگاه پیام نور به نشانی (www.pnu.ac.ir) مراجعه نموده و از چگونگی شرکت در جلسات ارزیابی تخصصی ( مصاحبه علمی ) این دانشگاه اطلاع حاصل نمایند . 

توجه : داوطلبانی می توانند جهت ارزیابی تخصصی در هر کد رشته محل در دانشگاه شرکت نمایند که حد نصاب اعلام شده این دانشگاه را احراز نموده باشند.
- آدرس و شماره تلفن محل برگزاری جلسات ارزیابی تخصصی (مصاحبه علمی ) مراکز مجری در جدول شماره 3 (پیوست) درج شده است .

- مدارك مورد نياز جهت شركت در ارزيابي :
- اصل و تصوير مدارك شناسايي (شناسنامه ،كارت ملي)
- اصل و تصوير مدارك تحصيلي اعم از كارشناسي و كارشناسي ارشد با قيد معدل (دارندگان مدارك كارشناسي ناپيوسته ملزم به ارائه اصل و تصويرمدرك كارداني و كارشناسي با قيد معدل" يا ريز نمرات داراي معدل مي باشند )
تبصره : در صورتيكه مدارك تحصيلي فاقد معدل مي باشد ارائه اصل ريز نمرات با مهر محل تحصيل يا گواهي جهت تائيد معدل الزامي است درغيراينصورت امتياز مدرك تحصيلي قابل محاسبه نمي باشد .
- اصل و تصوير كارت پايان و يا وضعيت وظيفه عمومي خدمت ويژه برادران
- اصل گواهي استمرار همكاري (مخصوص استفاده از سهميه مربيان)
- تصوير كارنامه اعلام نتايج انتخاب رشته
- اصل و تصوير مدارك ايثارگري (جانبازان،آزادگان و خانواده معظم شهدا)
- اصل و تصوير حكم كارگزيني ( مخصوص استفاده از سهميه مربيان) استفاده از سهميه مربيان صرفا مختص اعضاء محترم علمي رسمي آزمايشي – و رسمي قطعي مي باشد .
-2 قطعه عكس4*3 پشت نويسي شده
- اصل مدارك پژوهشي اعم از پايان نامه كارشناسي ارشد ، مقاله و كتاب چاپ شده به همراه تصوير جلد و صفحه مربوط به شناسنامه مقاله يا كتاب .
تبصره : داوطلبان توجه داشته باشند ضروري است قبل از مراجعه براي مصاحبه ، تصويري از صفحات شناسنامه آثار پژوهشي خود كه اطلاعات نويسنده ، عنوان اثر و محل ثبت اثر در آن قيد شده است را تهيه و به همراه داشته باشند .
- اصل و تصوير مدارك مربوط به آزمونهاي زبان انگليسي ( با اعتبار حداقل 2 سال) مانند:
(IELTS), ( MSRT), (ETPNU), (MCHE),( IELTS Equivalent), (TOEFLE PAPER),( TOLIMO), (TOEFLE IBT) ,
( TOEFLE Computer
- اصل فيش واريزي هزينه مصاحبه به مبلغ 800/000 ريال به شماره حساب 2178609001007 بانك ملي شعبه بنفشه (قابل واريز در كليه شعب) بنام دانشگاه پيام نور

توجه: مصاحبه علمي . بررسي سوابق آموزشي ، پژوهشي و فناوري براي هر داوطلب صرفاً يك بار انجام مي شود . عدم مراجعه داوطلب در بازه زماني تعيين شده در مرحله دوم به منزله انصراف وي تلقي شده است و برگزاري مجدد ، براي داوطلبي كه شركت نكرده است امكان پذير نخواهد بود .

توجه: در روز مصاحبه همراه داشتن اصل و تصوير كليه مدارك مورد اشاره در متن اطلاعيه الزامي بوده و ارائه هيچ مدركي پس از تاريخ مقرر امكانپذير نخواهد بود.
برای دریافت متن کامل اطلاعیه روی لینک زیر کلیک کنید
[حجم: 186.59 کیلوبایت]   مشاهده آنلاين فايل: 2.pdf


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.