خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » پذیریش ۱۱ دانشجوی پسادکتری در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی
رئیس پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی گفت: طی دو سال گذشته ۱۱ دانشجوی پسادکتری در این دانشگاه پذیرش شده اند.

نیکومنش در نشست روسای دانشگاه های تهران در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی گفت: این پژوهشگاه مولود انقلاب است و اکنون دارای ۱۱ دانشجوی پسادکتری، ۱۵۰ دانشجوی کارشناسی ارشد و ۸۰ دانشجوی دکتری است.

وی افزود: امسال پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ۳۰ ساله می شود.

اين پژوهشگاه در سال 1365 با عنوان "مركز تحقيقات و توسعه علوم و تكنولوژي پليمر" آغاز به كار كرد و متعاقبا نام آن به پژوهشگاه پليمر و پتروشيمي ايران تغيير يافت. اين پژوهشگاه با هدف توسعه علوم و فناوري مواد پليمري و پتروشيميايي، تربيت نيروي انساني متخصص و پژوهشگر، تقويت ارتباط با صنعت و دانشگاه، رفع نيازهاي كشور در اين رشته فني و مشاركت در توليد جهاني علم تاسيس شده است.

نیکومنش با بیان اینکه پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی دارای چهار پژوهشکده است خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۹۰ عضو هیات علمی در این پژوهشگاه مشغول فعالیت هستد.

وی عنوان کرد: این پژوهشگاه در حال حاضر دارای ۵۳ استادیار، ۳۰ دانشیار و ۱۳ استاد تمام است.

رئیس پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی تاکید کرد: حدود ۲۰ پژوهشگاه در کشور فعالیت می کنند که بیشتر این پژوهشگاه ها پس از انقلاب اسلامی تاسیس و راه اندازی شده اند که پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی یکی از این پژوهشگاه ها به شمار می رود


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.