خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » زمان ثبت نام از پذیرفته شدگان دوره دکتری 96 دانشگاه سمنان
 زمان بندی ثبت نام از پذیرفته شدگان دوره دکتری«Ph.D»نیمه متمرکز سال 1396 دانشگاه سمنان اعلام شد.

به گزارش خانه دکتری، به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی 1396 دانشگاه سمنان می رساند:

 لازم است دانشجویان گرامی جهت ثبت نام الکترونیکی با استفاده از راهنمای مربوطه از ساعت14:00 روز سه شنبه 96/6/7 به آدرس ذیل از طریق اینترنت اکسپلورر(IE) مراجعه نمایند:
زمان بندی مراجعه حضوری جهت تحویل مدارک

 ثبت نام حضوری و تحویل مدارک در محل ساختمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه به ترتیب دانشکده به شرح جدول ذیل انجام می شود.
روز وتاریخ ثبت نام
ترتیب دانشکده
یکشنبه 12/06/1396 صبح
برق وکامپیوتر- مواد- فناوریهای نوین- شیمی
یکشنبه 12/06/1396 بعدازظهر
عمران-مهندسی شیمی مکانیک
دوشنبه 13/06/1396 صبح
مدیریت واقتصاد-روانشناسی
دوشنبه 13/06/1396 بعدازظهر
علوم انسانی-کویر شناسی ریاضی-فیزیک

ساعت ثبت نام:
 صبح ها : 08:00لغایت 12:30
 بعداز ظهرها: 14:00 لغایت16:00

v مدارك‌ لازم‌ براي‌ ثبت‌نام‌:
1-تکمیل و تهیه پرینت از فرم های مشخصات کامل دانشجویان جدید (گزارش 1800) و تهیه 2 سری تصویر با مراجعه به آدرس www.golestan.semnan.ac.ir از طریق اینترنت اکسپلورر(IE)

2-اصل‌ مدارك‌ كارشناسي‌ و كارشناسي‌ارشد مورد تأیيد وزارت‌ علوم، تحقيقات‌ و فنّاوري‌ يا وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشكي‌ و يا شوراي عالي انقلاب‌ فرهنگي‌ كه‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌هاي‌ كارشناسي‌ وكارشناسي‌ارشدقيد شده‌ باشد.

تبصره1-پذیرفته شدگانیكه‌ به‌ دلايلي‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرك‌ كارشناسي‌ارشد (فوق‌ليسانس) نمي‌باشند، لازم‌ است اصل‌ گواهي‌ تأييد شده‌ توسط دانشگاه يا مؤسسه‌ آموزش‌ عالي‌ محل اخذ مدرك مذكور را با محتوي فرم الف اين اطلاعيه تكميل و پس از تأييد مؤسسه محل تحصيل، در زمان ثبت‌نام به دانشگاه سمنان ارائه نمايند.توضیح اینکه دانش آموختگان قبل از تاریخ 01/01/1396 می­بایست گواهی فراغت از تحصیل خود راارائه نمایند.

تبصره‌2-آن‌دسته از پذیرفته شدگانیكه‌ در زمان ثبت‌نام براي شركت در آزمون دکتری96دانشجوي سال آخر مقطع كارشناسي‌ارشد بوده‌اند مي‌بايست تا تاريخ 31/6/96 فارغ‌التحصيل شوند، لازم است معدل كل واحدهاي گذرانده آنان براساس ‌(‌0) تا (20) تا تاريخ 30/11/95 توسط مؤسسه آموزش عالي محلفارغ التحصيلي دوره كارشناسي‌ارشد در فرم مخصوص معدل(پیوست)درج و پس از تأييد مسئول ذيربط به هنگام ثبت­نام ارائه نمایند.

تذکر: برای دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی ارشد که تا تاریخ 31/6/96 فارغ التحصیل می شوند ارایه فرم الف و فرم مخصوص معدل الزامی می باشد.

3-اصل و تصویر‌ شناسنامه‌ و كارت ملي.

4-عکس تمام‌ رخ‌ 4×3 تهيه‌ شده‌ در سال‌ جاري‌‌8 قطعه

5- ارائه مدركي كه‌ وضعيت‌ نظام‌ وظيفه را با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظيفه‌ عمومي»‌ مندرج‌ در صفحه 3 دفترچه‌ راهنماي ثبت‌نام و شركت در آزمون ورودي‌ دوره دكتري «Ph.D» نيمه‌متمركز سال 1396 مشخص‌ كند(براي‌ برادران‌).

6-حكم‌ مرخصي‌ سالانه‌ يا موافقت‌ كتبي‌ و بدون‌ قيد و شرط سازمان‌ متبوع‌ براي‌ كارمندان‌ دولت.

7-معرفي‌نامه‌هاي ذکرشده در بند7 -1 ذيل لازم است حداكثر تا قبل‌ از انتخاب‌ واحد ‌ نيمسال‌ دوم‌ سال‌ تحصيلي‌ 97-1396 توسط پذيرفته شدگان‌ از محل مربوط اخذ و به‌ دانشگاه سمنان تحويل‌‌ گردد، ‌در غير اين‌ صورت‌ از ثبت‌نام آنان براي نيمسال‌ دوم‌ سال‌ تحصيلي‌ جاري‌ ممانعت‌ به‌ عمل‌ خواهد آمد و قبولي‌ آنان «كان‌ لم‌ يكن» تلقي‌ مي‌گردد.

7-1-داوطلبانيكه با استفاده از سهميه رزمندگان (ستاد مشترك‌ سپاه پاسداران انقلاب‌ اسلامي- نيروي مقاومت بسيج مستضعفين-‌ و يا وزارت‌ جهاد كشاورزي) قبول شده‌اند، لازم است معرفي‌نامه رسمي از ارگان مربوط با امضاء و مهر هريك‌ از رؤساي‌ ارگان‌هاي‌ مذكور كه‌ در آن قيد شده‌ باشد داوطلب‌ با توجه‌ به‌ ماده‌ 1 و تبصره‌هاي چهارگانه‌ آن‌ در آيين‌نامه‌ اجرايي‌ قانون‌ ايجاد تسهيلات‌ براي‌ ورود رزمندگان‌ و جهادگران داوطلب‌ بسيجي‌ به‌ دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالي‌ و ساير شرايط مندرج‌ در آيين‌نامه‌ مذكور واجد شرايط استفاده‌ از سهميه‌ رزمندگان‌ مي‌باشد، را ارائه نمايند.

7-2- داوطلباني كه با استفاده از سهميه ايثارگران(بنياد شهيد و امور ايثارگران) پذيرفته‌ شده‌اند، در زمان ثبت‌نام، ملزم به ارائه تأييديه سهميه قبولي نمي‌باشند و ملاك عمل براي ثبت‌نام، همان عنوان درج شده در ليست‌هاي ارسالي به موسسات مي‌باشد.

8-سهمیه مربیان :پذیرفته شدگانی که در مقابل سهمیه نهایی آنان عنوان ((مربی ))درج شده است،می بایست مدرکی که بیان کننده مربی رسمی –قطعی ویا رسمی –آزمایشی شاغل در دانشگاهها وموسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم ،تحقیقات وفناوری باشدراارائه نمایند(حکم کترگزینی ).درغیر اینصورت از آنان ثبت نام بعمل نخواهد آمد.

تبصره : نحوه پرداخت هزینه های تحصیلی پذیرفته شدگان سهمیه مربی براساس آئین نامه های وزارت علوم ،تحقیقات وفناوری خواهد بود

تذكّرات‌ مهم
1ـ حضور شخص پذيرفته شده براي ثبت‌نام الزامي است و ثبت‌نام منحصراً در تاريخ‌هاي اعلام شده توسط دانشگاه و با ارائه مدارك كامل مندرج در اين اطلاعيه صورت مي‌پذيرد و عدم مراجعه پذيرفته شدگان در تاريخ‌ يا تاريخ‌هاي تعيين شده براي ثبت‌نام به منزله انصراف از ادامه تحصيل تلقي خواهد شد.

2ـ لازم است عنوان مدرک کارشناسی ارشد با رشته تحصیلی پذیرفته شده براساس دفترچه راهنمای ثبت نام وشرکت در آزمون (دفترچه شماره یک )جداول شماره 3 تا 9 (صفحات 11 تا 39 ) مطابقت داشته باشد.

3- ازپذيرفته شدگانیكه‌ حداكثر تا تاريخ‌ 31/6/96 فارغ‌التحصيل‌ نشوند، ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و ضمن«كان‌لم‌يكن»تلقي‌ شدن‌ قبولي‌ آنان، طبق‌ مقررات‌ با ايشان‌ رفتار خواهد شد.

4ـ دانشجویان شاغل به تحصیل در مقطع دکتری تخصصی ،مجاز به ثبت نام و شرکت در این آزمون نبوده اند.

5-به استناد نامه شماره 7414/21/2 مورخ 24/01/1394 دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم ،تحقیقات وفناوری دارندگان مدرک تحصیلی دکتری تخصصی«Ph.D» با توجه به محدودیت ظرفیت پذیرش در این آزمون ،مجاز به شرکت مجدد در آزمون ورودی دوره دکتری نمی باشند.

5-پذیرفته شدگانی که نسبت به تکمیل فرم صلاحیت های عمومی اقدام ننموده اند این دواطلبان لازم است مطابق پیامی که در زمان مشاهده نتایج نهایی از طریق سایت سازمان سنجش به آنها داده می شود اقدام نمایند.

6-واریز مبلغ علی الحساب شهریه تحصیلی از طریق سامانه گلستان مطابق اطلاعیه شهریه پیوست.

7-واریز مبلغ 200000 ریال بابت هزینه ثبت نام از طریق سامانه گلستان.

برای مشاهده فایل فرمها و اطلاعیه شهریه .(کلیک کنید)
[حجم: 435.35 کیلوبایت]


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.