خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » تاریخ ثبت نام در آزمون اختصاصی دکتری پژوهشگاه شاخص‌پژوه
تاریخ شروع ثبت نام درآزمون  اختصاصی دکتری پژوهشگاه شاخص‌پژوه از روز چهارشنبه 8 شهریور تا روز یکشنبه 12 شهریور ادامه دارد.

به گزارش خانه دکتری،  ثبت‌نام در اين آزمون با توجه به نكات ذيل، منحصراً به ‌صورت اينترنتي از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org‌ از روز چهارشنبه مورخ 1396/06/08 آغاز و در روز يكشنبه مورخ 1396/06/12 پايان مي‌پذيرد.

كساني مي‌توانند در آزمون اختصاصی دکتری پژوهشگاه شاخص‌پژوه شركت نمايندكه مستندات كافي و قانوني خود را در مهلت اعلام شده قبلي براي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري (چه بطور مستقيم و چه از طريق دانشگاه غيرانتفاعي شيخ بهايي) ارسال نموده باشند و فهرست اسامي آنان از طريق معاونت آموزشي وزارت متبوع براي اين سازمان تا تاريخ 96/05/31 ارسال شده باشد.

مراحل ثبت‌نام و نكات مهم در اين خصوص:

داوطلب متقاضي شرکت در آزمون باید یکایک اقدامات زیر را به موقع و در مهلت مقرر انجام دهد:

1- مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور و تکمیل دقیق فرم تقاضانامه ثبت‌نام اینترنتی در مهلت مقرر.

2- با توجه به اينكه امكان ورود به قسمت تكميل تقاضانامه منحصراً با كدملي داوطلبان امكان پذير است لازم است داوطلبان در درج كدملي خود دقت فراواني داشته باشند.

3-آن دسته از داوطلبانی که بادرج کدملی خودامکان ورودبه قسمت تقاضانامه راندارند به دلیل ارائه اطلاعات ناقص لازم است درمحدوده ثبت نام (بجز ایام تعطیل )درساعات اداری باشماره تلفن 82233902ویا 82233903برای رفع مشکل تماس حاصل نمایند.

4- فایل عکس اسکن شده
4-1- داوطلب باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت‌نام اینترنتی آماده نماید:
4-2- عکس ۴×۳ تمام رخ که در سال جاری گرفته شده باشد و حتی‌الامکان، عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
4-3- عکس اسکن شده می‌بایست فقط با فرمت JPG بوده و اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ و حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلوبایت بیشتر باشد.
4-4- تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه بوده و هرگونه لکه حاشیه‌های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.

تبصره 1: عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره2: درصورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت‌نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.
تبصره3: با توجه به مشكلات بوجود آمده در آزمون هاي قبلي، درخصوص اشتباه در ارسال عكس داوطلبان، كه اين موضوع اكثراً براي داوطلباني كه ثبت نام آنان توسط ديگران انجام مي‌شود رخ داده است، تاكيد مي‌گردد كه علاوه بر كنترل اطلاعات ثبت‌نامي، حتماً نسبت به كنترل عكس ارسالي دقت نماييد تا اشتباهاً عكس داوطلب ديگري به جاي عكس شما ارسال نگردد. بديهي است كه در صورت ارسال عكس اشتباهي از طرف متقاضي، فرد به عنوان متخلف تلقي و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد.

5- لازم به توضیح است مدت ثبت‌نام به‌هیچ‌وجه تمدید نمی‌گردد و متقاضیان باید در مهلت تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

6- متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پيگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل نزد خود نگهداری نمایند.

7- به ثبت‌نام‌های ناقص، ترتیب اثر داده نخواهد شد و همچنين وجوه پرداختی به‌هیچ‌وجه مسترد نمی‌گردد.

زمان برگزاري آزمون: آزمون در رشته‌هاي مندرج در جداول زیر و براساس مواد امتحاني اعلام شده به تفكيك مقطع كارشناسي ارشد و دكتري در روز جمعه مورخ 96/06/24منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد.

فهرست رشته ها و جدول دروس امتحاني آزمون دكتري پژوهشگاه شاخص پژوه
         لینک دریافت فایل فهرست رشته ها و دروس امتحاني آزمون تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه شاخص پژوه (کلیک کنید)

به اشتراک بگذارید:
برای اطلاع از اخبار و مطالب جدید در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود