خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری 96 پردیس دانشگاهی دانشگاه علم و صنعت ایران
زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری 96 پردیس دانشگاهی دانشگاه علم و صنعت ایران اعلام شد.

به گزارش خانه دکتری، ثبت‌نام ورودی‌های دکتری سال 1396 در روز چهارشنبه مورخ 96/6/8 از ساعت 8:30 تا 11:45 و از ساعت 14تا 16:30 به آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان دانشگاه علم و صنعت ایران, دانشگاه علم و صنعت ایران ، طبقه همکف دانشکده فناوری های نوین،طبقه همکف، دفتر آموزش پردیس دانشگاهی انجام می گیرد.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

1- اصل و یک برگ فتوکپی مدرک کارشناسی مورد تأیید وزارت علوم یا وزارت بهداشت که در آن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد). دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور دو برگ فتوکپی مدرک ارائه کنند)

تبصره: پذیرفته شدگانی که دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته می باشند باید اصل و فتوکپی مدرک کاردانی خود را نیز ارائه کنند.

2- اصل و یک برگ فتوکپی مدرک کارشناسی ارشد مورد تأیید وزارت علوم یا وزارت بهداشت که در آن معدل دوره کارشناسی ارشد قید شده باشد. دانشجویان سال آخر گواهی معدل و تاریخ فارغ‌التحصیلی ارائه نمایند. (دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور دو برگ فتوکپی مدرک ارائه کنند)

3-اصل شناسنامه و دو برگ فتوکپی از تمامی صفحات آن.

4-اصل کارت ملی و یک برگ فتوکپی آن (پشت و رو).

5-شش قطعه عکس تمام رخ 4 *3 تهیه شده سال جاری.

6- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه (برای برادران) را مشخص نماید و یک برگ فتوکپی آن.

7- حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارکنان.

8- پذیرفته شدگانی که در حین خدمت سربازی می‌باشند، جهت اخذ نامه ترخیص از خدمت همراه با مدارک کامل ثبت ‌نامی فقط در زمان های فوق‌الذکر مراجعه نمایند.

9- پذیرفته شدگان جهت دریافت معافیت تحصیلی از پلیس + 10 یک نسخه کپی اضافه از مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد خود همراه داشته باشند.

10- پذیرفته شدگان پردیس دانشگاهی قبل از مراجعه برای ثبت نام باید وجه شهریه تحصیلی خود را به شماره حساب 2177579011009 بانک ملی شعبه مینو به نام درآمدهای اختصاصی پردیس شماره 2 دانشگاه علم و صنعت ایران واریز نمایند و اصل فیش واریزی را به هنگام ثبت نام ارائه نمایند؛ در غیر این صورت، ثبت‌نام آنان انجام نخواهد گرفت. شهریه علی الحساب کلیه رشته‌ها 91.000.000 ریال (نود و یک میلیون ریال) به ازای شهریه ثابت و 6 واحد شهریه متغییر دروس نظری می‌باشد.

11- جهت جلوگیری از اتلاف وقت، داوطلبان باید فرم‌های پیوست (فرم مشخصات، فرم تعهد نامه و فرم تقویم آموزشی) را پرینت گرفته و تکمیل نمایند و در روز ثبت‌نام همراه با سایر مدارک (به ویژه فرم گواهی معدل و گواهی اتمام فارغ‌التحصیلی حداکثر تا تاریخ 31/6/1396) به مسؤلین ذیربط تحویل دهند.

فرمها: (کلیک کنید)

بدیهی است حوزه تحصیلات تکمیلی دانشگاه از داوطلبانی که دارای مدارک کامل نباشند، ثبت‌نام به عمل نخواهد آورد.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.