خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » تاریخ شروع ثبت نام پذيرفته شدگان مقطع دکتری 96 دانشگاه صنعتی شریف
زمان ثبت نام از پذيرفته شدگان مقطع دکتری سال تحصيلی ۹۷ دانشگاه صنعتی شریف اعلام شد.

به گزارش خانه دکتری، ضروريست کليه پذيرفته شدگان به آدرس https://edu.sharif.edu مراجعه و مطابق دستور زير نسبت به تکميل اطلاعات خود در سامانه اقدام نمايند تا در روز مراجعه حضوری ثبت نام شوند.

۱ -پس از وارد شدن به آدرس فوق در قسمت { دريافت شماره دانشجويی با ارائه کد ملی }کليک کنيد و سپس کد ملی خود را به صورت دهرقمی وارد کرده و پس از واردکردن عبارت امنيتی با زدن دکمه نمايش، شماره دانشجويی خود را مشاهده نماييد.

۲ - مجدداً به آدرس بالا مراجعه و شماره دانشجويی خود را به عنوان شناسه کاربر و کد ملی را به عنوان رمز عبور وارد کنيد و پس از واردکردن علامت امنيتی وارد سايت آموزش دانشگاه شويد. در قسمت امور پذيرش، گزينه ويرايش مشخصات توسط دانشجو را انتخاب کنيد.

اکنون وارد صفحه اطلاعات شخصی و تحصيلی خود شده ايد و میتوانيد نسبت به تکميل جاهای خالی و قرار دادن عکس جديد اقدام کنيد. اين برنامه از ساعت ۸ صبح روز سه شنبه 96/6/7 تا ساعت ۸ صبح روز شنبه 96/6/11 در اختيار شما خواهد بود.

توجه: دکمه(ثبت اطلاعات فوق ) بخش بالای صفحه را ثبت میکند و به شما هشدار میدهد که اطلاعات بعدی در پايين صفحه را نيز تکميل کنيد و درنهايت بر روی دکمه (ثبت نهایی) کليک کنيد.

توجه: عکس شما از فايل اطلاعات سازمان سنجش روی سيستم آموزش (در بالای صفحه) ديده میشود. در صورت تمايل میتوانيد عکس خود را در قسمت ثبت تصوير قرار داده تا در روز مراجعه حضوری، عکس جديد جايگزين عکس قبلی شود (حداکثر اندازه فايل عکس ۱۰۰۰ کيلوبايت باشد.)

ثبت نام از پذيرفته شدگان مقطع دکتری سال تحصيلی ۹۷-۹۶ از تاریخ 96/6/11 لغایت 96/6/12  مطابق جدول زير در محل اداره پذيرش و نظام وظيفه دانشگاه انجام خواهد شد.


نکته مهم: کليه دانشجويان پس از تکميل مراحل ثبت نام ظرف مدت يک ماه به مسئول سايت دانشکده مراجعه و آدرس پست الکترونيکی شريف را دريافت کنند. فايل آيين نامه های آموزشی از طريق اين آدرس برای آنان ارسال میشود. در صورت عدم دريافت آيين نامه فوق، تا پايان مهرماه مهلت دارند مجدداً به مسئول سايت دانشکده مراجعه کنند.

مدارک لازم:
۱- اصل شناسنامه و يک سری کپی کامل از تمام صفحات شناسنامه
2- ۲ قطعه عکس 3*4
۳- اصل و کپی کارت ملی
۴- اصل و کپی گواهی فراغت از تحصيل دوره کارشناسی و ريزنمرات
۵- اصل و کپی گواهی فراغت از تحصيل دوره کارشناسی ارشد و ريزنمرات

تذکرات مهم: پذيرفتهشدگانی که دانشجوی سال آخر بوده حداکثر تا تاريخ 96/6/31 فارغ التحصيل میشوند لازم است علاوه بر فرم (صفحه ۴۰  دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی دکتری سال ۱۳۹۶ ) "فرم الف" و " فرم د" دستورالعمل ثبت نام پذيرفته شدگان که توسط دانشگاه يا موسسه آموزش عالی محل اخذ کارشناسی ارشد تأييدشده است را ارائه کنند. (فرم الف و فرم د در ادامه اطلاعيه)

فارغ التحصيلان قبل از تاريخ 96/01/01 ، میبايست مدرک فارغ التحصيلی خود را ارائه نمايند.

تبصره ۲: پذيرفته شدگانی که با استفاده از سهميه رزمندگان، ايثارگران و يا مربی پذيرفته شده اند بايد برحسب مورد، معرفی نامه رسمی مربوط را ارائه نمايند.

متن کامل اطلاعیه و فرم الف و فرم د (کلیک کنید)
[حجم: 205.64 کیلوبایت]   مشاهده آنلاين فايل: 1503862522.pdf


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.