خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » شروع ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری 96 دانشگاه شهید بهشتی
ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع دکتری سال تحصیلی 97-96 دانشگاه شهید بهشتی از روز یکشنبه 12 اردیبهشت شروع می شود.

به گزارش خانه دکتری، ضمن عرض تبریک و شادباش به پذیرفته­ شدگان مقطع دکتری سال تحصیلی 97-1396 دانشگاه شهید بهشتی و آرزوی موفقیت روزافزون در امر مقدس تحصیل، به اطلاع می رساند پذیرفته شدگان ضروری است کلیه اطلاعیه ­ها و راهنما­های موجود در سایت دانشگاه شهید بهشتی را با دقت کامل مطالعه، مدارک لازم را تهیه و مراحل پذیرش و ثبت نام را طی نمایند.

تذکر: لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام غیرحضوری (اینترنتی)، کلیه اطلاعیه ها و راهنماییهای موجود در سایت دانشگاه شهید بهشتی را با دقت کامل مطالعه، مدارک لازم را تهیه و مراحل مذکور را طی نمائید.توضیح:
1- پذیرفتهشدگان محترم، لطفاً در این مرحله به سیستم جامع آموزشی گلستان به آدرس http://golestan.sbu.ac.ir مراجعه و کلیه مراحل ثبت نام غیرحضوری (اینترنتی) خود را با دقت کامل به انجام رسانید.
2- دریافت گواهی پذیرش غیرحضوری از سیستم الزامیست. در صورت عدم ثبت نام غیرحضوری (اینترنتی) در مرحله اول و عدم دریافت گواهی پذیرش ثبت نام غیرحضوری(اینترنتی)، ثبت نام حضوری و انتخاب واحد امکانپذیر نخواهد بود.


*** همراه داشتن کلیه مدارک مورد نیاز به صورت فیزیکی و الکترونیکی برای انجام ثبتنام حضوری وتحویل مدارک الزامی است.

مدارک مورد نیاز در زمان ثبت نام حضوری (مقطع دکتری):

1- گواهی پذیرش ثبت نام غیرحضوری (اینترنتی)، اخذ شده از سیستم گلستان در مرحله ثبتنام غیرحضوری.
2- اصل مدرک کارشناسی که در آن معدل و تاریخ فراغت از تحصیل قید شده باشد.
3- اصل مدرک کارشناسی ارشد که تاریخ فراغت از تحصیل حداکثر تا 31 / 6 / 1396 و معدل مقطع کارشناسی ارشد در آن قید شده باشد. (ارائه برای دانشجویانی که زمان ثبتنام در آزمون سراسری فارغالتحصیل بودهاند الزامی است).
4- اصل فرم گواهی معدل اتمام تحصیلات حداکثر تا 31 / 6 / 1396 )مربوط به سازمان سنجش آموزش کشور( تائید شده توسط دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد. (خاص دانشجویانی که زمان ثبت نام در آزمون سراسری دانشجوی سال آخر بوده اند و مشمولین استفاده از معافیت تحصیلی که قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی ارشد نیستند. این گواهی همراه با اخذ تعهد ارائه اصل مدرک کارشناسی ارشد پذیرفته می شود).
5- اصل گواهی معدل زمان ثبت نام در آزمون تائید شده توسط دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد (دانشجویانی که زمان ثبت نام در آزمون سراسری، دانشجوی سال آخر بوده اند لازم است گواهی معدل تا تاریخ 31 / 6 / 1395 و یا 30 / 11 / 1395 را ارائه نمایند و دانشجویانی که زمان ثبت نام فارغ التحصیل بوده اند لازم است همان مدرک کارشناسی ارشد دارای معدل را ارئه نمایند).
6- اصل شناسنامه و اصل کارت ملی.
7- چهار (4) قطعه عکس 4 × 3. (برحسب نیاز تحویل گرفته می شود).
8- اصل مدرک نظام وظیفه (مطابق مقررات وظیفه عمومی مندرج در دفترچه شماره 1 سازمان سنجش آموزش کشور)

توضیح: برادران مشمول استفاده از مزایای معافیت تحصیلی لازم است فرم ب تکمیل شده خود را همراه با یک قطعه عکس ، تصویر شناسنامه، تصویر کارت ملی، تصویر مدرک مقطع تحصیلی قبلی و هزینه صدور معافیت تحصیلی به یکی از دفاترپلیس + 10 ارائه نمایند.

9- ارائه معرفی نامه رسمی مبنی بر واجد شرای بودن برای استفاده از امتیاز ویژه مربیان "رسمی قطعی" و یا "رسمی آزمایشی" وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ) این سهمیه صرفا شامل مربیان رسمی قطعی و رسمی آزمایشی دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که پذیرش دانشجوی آنها از طریق آزمون سازمان سنجش آموزش کشور صورت می پذیرد، می باشد، مربیان عضو هیات علمی دانشگاه های وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد حائز شرایط استفاده از سهمیه مربی نیستند).

10- اصل مدرک ایثارگری بر حسب سهمیه قبولی و ضواب مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور (خاص دانشجویان شاهد و ایثارگر)
11- موافقت کتبی سازمان مربوطه جهت ادامه تحصیل و یا حکم مرخصی (خاص کارکنان دولت).
12- فرم های تکمیل شده مورد نیاز جهت ثبت نام، اخذ شده از سیستم گلستان در مرحله ثبت نام غیرحضوری مانند: فرم درخواست تأییدیه تحصیلی مقاطع قبل

توضیح :
با توجه به اینکه شرکت در کلاسهای درسی نیمسال اول 97 - 96 از روز شنبه مورخ 25 / 06 / 1396 الزامی است، لذا لازم است پس از اطمینان از انجام انتخاب واحد در سیستم جامع آموزشی گلستان براساس برنامه هفتگی اعلام شده از سوی واحد آموزشی ، به واحد آموزشی مربوطه مراجعه نمایید.

یادآوری مهم:
1 - بدیهی است در صورت وجود هر گونه اشکال احتمالی از جمله موارد ذیل امکان انجام ثبت نام حضوری وجود نخواهد داشت و مسئولیت عواقب آن به عهده دانشجو است:
- عدم ارائه مدارک کامل و دقیق منطبق با مدارک بارگذاری شده در سیستم جامع آموزشی گلستان
- عدم وضوح مدارک بارگذاری شده در سیستم جامع آموزشی گلستان
- عدم انطباق اطلاعات ارسالی از سازمان سنجش آموزش کشور با مدارک ارائه شده دانشجو

2- تکمیل و تحویل پرسشنامه، مدارک و فرمهای مربوط به کمیته انضباطی طرح پایش سلامت جسم وطرح پایش سلامت روان در زمان مقرر، برای کلیه دانشجویان الزامی است و مسئولیت تبعات ناشی از عدم ارائه به موقع مدارک برعهده دانشجو است.

3- کلیه دانشجویان شاهد و ایثارگر لازم است جهت تکمیل اطلاعات خود به "امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه "مراجعه نمایند.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.