خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دکتری بدون آزمون دانشگاه یزد
اسامی پذیرفته‌شدگان بدون آزمون مقطع دکتری سال تحصیلی ۹۶-۹۷ دانشگاه یزد سهمیه مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه یزد منتشر شد.

به گزارش خانه دکتری، اسامی پذیرفته‌شدگان بدون آزمون مقطع دکتری سال تحصیلی ۹۶-۹۷ دانشگاه یزد سهمیه مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه یزد اعلام شد.

افرادی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه یزد را دارند باید فرم تکمیل شده الف را همراه با تصویر شناسنامه و همچنین افرادی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه یزد را ندارند باید درخواست انصراف خود را با تکمیل فرم انصراف از ۱۸ تا ۲۴ مردادماه جاری به آدرس talented-std@offices.yazd.ac.ir ارسال یا به صورت حضوری تحویل مرکز استعدادهای درخشان واقع در ساختمان احمدی روشن دهند.

به درخواست‌های انصراف بعد از تاریخ یاد شده ترتیب اثر داده نخواهد شد. پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای اطلاع از نحوه ثبت نام، نیمه اول شهریورماه به سایت دانشگاه یزد مراجعه و یا با مرکز استعدادهای درخشان به شماره ۳۱۲۳۳۶۱۸-۰۳۵ یا رایانامه talented-std@offices.yazd.ac.ir تماس حاصل کنند.

اسامی پذیرفته شده بدون آزمون مقطع دکتری دانشگاه یزد
به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.