خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت و بانک سامان
» » افزایش مدت زمان پرداخت وام تحصیلی دکتری

افزایش مدت زمان پرداخت وام تحصیلی دکتری

کد مطلب: 2163
تاریخ: 1396/05/10
نظرات: 0
  • Like
  • 0

افزایش مدت زمان پرداخت وام تحصیلی دکتری

پرداخت وام ویژه دکترا در سه ماهه تابستان بدون نیاز به ثبت نام جدید می باشد.
افزایش مدت زمان پرداخت وام تحصیلی دکتری
 مدت زمان پرداخت وام تحصیلی ویژه دکتری از ۹ به ۱۲ ماه افزایش پیدا کرد.

پرداخت وام ویژه دکترا در سه ماهه تابستان بدون نیاز به ثبت نام جدید و همچنین پرداخت مبلغ 18/5 میلیارد تومان به 10 هزار دانشجوی متقاضی انجام خواهد شد.

به گزارش خانه دکتری، ذوالفقار یزدان مهر گفت: با پیشنهاد صندوق رفاه دانشجویان و تایید ریاست کمیسیون دائمی و همچنین وزیر علوم، مدت زمان پرداخت وام تحصیلی ویژه دکتری از ۹ به ۱۲ ماه افزایش پیدا کرد.

وی با بیان اینکه بر این اساس این وام در سه ماهه تابستان نیز به دانشجویان متقاضی پرداخت می شود افزود: مبلغ این وام ماهانه ۶ میلیون ریال است که بصورت فصلی و هر سه ماه یکبار به دانشجویان متقاضی پرداخت می شود.

مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان تاکید کرد: در راستای مراعات دانشجویان و تسهیل کردن شرایط، آن دسته از دانشجویانی که برای مرحله بهار سال جاری ثبت نام کرده اند برای دریافت وام تحصیلی ویژه دکتری در فصل تابستان نیازی به مراجعه دانشگاه و ثبت نام ندارند و تا پایان مرداد ماه وام آنان به صورت خودکار پرداخت می‌شود.

یزدان مهر اضافه کرد: فقط دانشجویانی که در سه ماهه اول امسال موفق به ثبت نام نشده اند می بایست جهت دریافت وام تابستان ثبت نام کنند.

مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان خاطر نشان کرد: وام ویژه دکتری به مبلغ ماهانه هفتصد هزار تومان با همکاری بانک توسعه تعاون از ابتدای سال عملیاتی و بخش عمده آن نیز پرداخت یا در حال پرداخت است. همچنین با رایزنی صندوق رفاه دانشجویان با مدیرعامل بانک در جهت مراعات و کمک به دانشجویان دکتری تسهیلات ۶ ماهه اول سال به صورت یکجا و به مبلغ چهار میلیون و دویست هزار تومان پرداخت یا در حال پرداخت است.

یزدان مهر تصریح کرد: با تدبیر صندوق رفاه دانشجویان جلسات هم اندیشی با حضور نمایندگان دانشجویان دکتری در چند مرحله برگزار و اقدامات قابل انجام جهت تسهیل صورت گرفته و قرار است این جلسات تداوم داشته باشد تا متناسب با نیاز واقعی دانشجویان تصمیمات مناسب در سایر موارد مناسب با توان و رسالت صندوق بعمل آید.

مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان بیان کرد: ثبت نام وام ویژه دکتری از ۱۳ خرداد شروع شده بود و قرار بود تا ۱۵ تیرماه به پایان برسد ولی با توجه به استقبال گسترده دانشجویان متقاضی و تقاضای دانشگاه ها و بمنظور پوشش حداکثری دانشجویان، تا ۲۵ تیرماه تمدید شد.

یزدان مهر ادامه داد: تعداد ۱۵ هزار و ۵۰۰ نفر دانشجو متقاضی برای وام ویژه دکتری در سامانه صندوق ثبت نام کردند که همانطور قول داده بودیم به محض تایید و ارسال لیست دانشجویان توسط معاون دانشجویی دانشگاه در اسرع وقت پرداخت شروع شد و تاکنون مبلغ ۱۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به حدود ۱۰ هزار دانشجوی متقاضی توسط صندوق و بانک توسعه تعاون پرداخت شده است.

به اشتراک بگذارید:

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.


لینک کوتاه مطلب: https://phdhome.ir/?newsid=2163
نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود