خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » مهلت مجدد مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد از امروز 7 مرداد
مهلت مجدد مصاحبه دوره های دکتری سال ۹۶ دانشگاه آزاد از امروز ۷ مردادماه در استان های البرز، ‌ تهران، قزوین و قم آغاز می شود. و برنامه مصاحبه بقیه استانها هم مطابق جدول زیر در روزهای آینده خواهند بود

به گزارش خانه دکتری، بازماندگان از این آزمون علمی، می توانند از امروز (7 مرداد) به ترتیب در استان‌های البرز، تهران، قزوین و قم ( 7 تا 8 مرداد) سمنان، گلستان، گیلان و مازندران ( 8 تا 9 مرداد) خراسان (جنوبی، رضوی و شمالی) (9 تا 10 مرداد) سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و یزد ( 10 تا 11 مرداد) اصفهان، چهارمحال و بختیاری، فارس و مرکزی ( 11 تا 12 مرداد) ایلام، بوشهر، خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد (12 تا 13 مرداد) کردستان، کرمانشاه، لرستان و همدان (13 تا 14 مرداد) و آذربایجان (شرقی و غربی)، اردبیل و زنجان (14 تا 15 مرداد) حضور یافته و در این مصاحبه شرکت نمایند.

تاریخ های برگزاری مصاحبه دوره دکتری این دانشگاه به تفکیک استان های مختلف اعلام شده است.

جدول زمان مصاحبه دوره دکتری دانشگاه آزاد
استان
تاریخ مصاحبه
البرز،‌ تهران، قزوین و قم
۷ و ۸ مرداد
سمنان، گلستان، گیلان و مازندران
۸ و ۹ مرداد
خراسان(جنوبی، رضوی و شمالی)
۹ و ۱۰ مرداد
سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و یزد
۱۰ و ۱۱ مرداد
اصفهان، چهارمحال و بختیاری، فارس و مرکزی
۱۱ و ۱۲ مرداد
ایلام، بوشهر، خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد
۱۲ و ۱۳ مرداد
کردستان، کرمانشاه، لرستان و همدان
۱۳ و ۱۴ مرداد
آذربایجان(شرقی و غربی)، اردبیل و زنجان
۱۴ و ۱۵ مرداد

هر یک از داوطلبان دعوت شده به مصاحبه اعم از با آزمون و یا بدون آزمون لازم است در زمان مراجعه برای مصاحبه به واحد دانشگاهی هزینه مصاحبه به مبلغ ۷۰۰ هزار ریال را پرداخت کنند و فیش واریزی را به همراه داشته باشند.

همچنین داوطلبانی که در بیش از یک رشته گرایش و در یک یا چند استان دعوت به مصاحبه شده‌اند باید برای شرکت در جلسه مصاحبه هر رشته - گرایش استان مبلغ ۷۰۰ هزار ریال را پرداخت کنند.

داوطلبان باید فرم اطلاعات اولیه را از طریق وب سایت واحد دانشگاهی محل مصاحبه تهیه و تکمیل کنند و در زمان حضور در جلسه مصاحبه به گروه تخصصی تحویل دهند.

سوابق پژوهشی و آموزشی فرد که در فرم مذکور درج می‌شود صرفا با ارائه اصل مدرک معتبر توسط گروه تخصصی قابل ارزیابی است بنابراین به داوطلبان اکیدا توصیه می‌شود که تمامی مستندات مربوط به سوابق پژوهشی و آموزشی خود را در زمان مصاحبه به همراه داشته باشند.

باتوجه به اینکه معدل و نمره پایان‌نامه درج شده در زمان ثبت‌نام در دوره بدون آزمون ملاک دعوت به مصاحبه داوطلبان قرار گرفته است بنابراین داوطلبان این دوره لازم است اصل، تصویر مدرک فارغ‌ التحصیلی و ریز نمرات تایید شده خود را در زمان مصاحبه به همراه داشته باشند.

اطلاعات نادرست توسط شخص داوطلب در زمان ثبت‌نام تخلف محسوب می شود و مطابق مقررات با وی برخورد خواهد شد.

تاریخ های اعلام شده آخرین فرصت داوطلبان بازمانده از مرحله مصاحبه علمی دوره دکتری تخصصی به منظور شرکت در مصاحبه علمی است و تحت هیچ شرایطی تمدید نخواهد شد.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.