خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » آغاز ثبت‌نام وام ضروری دکتری از امروز
مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: صندوق رفاه دانشجویان از اول مرداد به منظور حمایت بیشتر از دانشجویان مشغول دکترا وام ضروری سه میلیون تومانی پرداخت می‌کند.

به گزارش خانه دکتری به نقل از روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان ذوالفقار یزدان مهر با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور حمایت بیشتر از دانشجویان مشغول به تحصیل در دوره دکتری وام ضروری ویژه دکتری را پرداخت می‌کنیم.

وی افزود: این وام صرفا به دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی دولتی قابل پرداخت است.

یزدان‌مهر ادامه داد: مبلغ وام ضروری ویژه دکترا 3 میلیون تومان است و دانشجویان واجد شرایط فقط یک بار در طول دوره دکتری می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

وی تاکید کرد: ثبت تقاضای این وام از اول مرداد 96 به مدت 15 روز امکان پذیر خواهد بود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت:این وام پس از تائید معاونت دانشجویی دانشگاه مربوطه و ارسال لیست دانشجویان به صندوق رفاه دانشجویان، پرداخت خواهد شد.

یزدان‌مهر اظهارداشت: دانشجویانی که نتوانند در مدت ثبت کنند از ابتدای مهرماه مجددا فرصت ثبت نام برای دریافت این وام را دارند

وی به وام ویژه دکتری اشاره کرد و افزود: ثبت‌نام برای دریافت وام ویژه دکتری که از ۱۳ خرداد شروع شده بود با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده ۲۵ تیر ماه جاری پایان یافت.

مشاور وزیر و رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از پرداخت بیش از ۱۲ میلیارد تومان وام ویژه دکتری به بیش از ۷۰۰۰ دانشجو تاکنون خبر داد و گفت: مرحله دوم ثبت نام متقاضیان وام مذکور از مهر ماه جاری آغاز می‌شود.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.