خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت و بانک سامان
» » رقابت 3500 نفر برای کسب کرسی‌های دکتری در دانشگاه آزاد همدان

رقابت 3500 نفر برای کسب کرسی‌های دکتری در دانشگاه آزاد همدان

کد مطلب: 2155
تاریخ: 1396/05/01
نظرات: 0
  • Like
  • 0

رقابت 3500 نفر برای کسب کرسی‌های دکتری در دانشگاه آزاد همدان

فرآیند مصاحبه دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی همدان از امروز یکشنبه اول مرداد تا 4 مرداد در به‌ صورت متمرکز در دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار خواهد شد.
رقابت 3500 نفر برای کسب کرسی‌های دکتری در دانشگاه آزاد همدان
از امروز صبح تا 4 مرداد بیش از 3500 نفر داوطلب ورود به رشته‌های دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی همدان مصاحبه می‌شوند.

به گزارش خانه دکتری، دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان اظهار کرد: بیش از 3500 نفر در این مصاحبه شرکت کرده‌اند و همه فرآیند مصاحبه به‌صورت متمرکز در دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار می‌شود.

داوطلبینی که در بیش از دو گرایش و در دو روز متفاوت دعوت به مصاحبه شده اند؛ مصاحبه ها، در اولین روز مشخص شده انجام خواهد شد.

با توجه به نیاز برخی از داوطلبین ارجمند به اسکان، دانشگاه آزاد اسلامی همدان این امکان را فراهم نمود که در صورت نیاز به این داوطلبین ارائه خدمت نماید.

سعید جامه بزرگی افزود: با بهره‌گیری از میهمان سرای فدک واحد همدان تدابیر لازم برای اسکان، پذیرایی و دیگر تسهیلات شرکت‌کنندگان اندیشید شده است.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی همدان در 27 رشته دکتری زبان و ادبیات فارسی– ادبیات غنائی، الهیات و معارف اسلامی– علوم قرآن و حدیث ، حقوق بین‌الملل عمومی، محیط‌زیست گرایش‌های آلودگی محیط‌زیست، آمایش محیط‌زیست، آب و فاضلاب و مواد زائد جامد، معماری، فلسفه هنر، الهیات و معارف اسلامی – فقه و مبانی حقوق اسلامی، روابط بین‌الملل، علوم سیاسی-اندیشه های سیاسی، ریاضی کاربردی– آنالیز عددی، فیزیک، شیمی گرایش شیمی آلی، ژئوفیزیک گرانی‌سنجی، مهندسی برق – قدرت، آموزش زبان انگلیسی، جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری، مدیریت بازرگانی- مدیریت بازاریابی، مدیریت دولتی-مدیریت منابع انسانی، مدیریت دولتی-تصمیم گیری و خط‌مشی گذاری عمومی ، مدیریت ورزشی-مدیریت بازاریابی و رسانه‌ها در ورزش، مدیریت ورزشی گرایش‌های مدیریت اوقات فراغت و ورزش‌های تفریحی، مدیریت راهبردی در سازمان‌ها، علم اطلاعات و دانش شناسی – مدیریت اطلاعات و بازیابی اطلاعات و دانش دانشجو می‌پذیرد.

با توجه به بازه تعریف شده برای انجام مصاحبه های استان ها، برخی از داوطلبان ممکن است به دلایل مختلف نتوانند در نوبت اعلام شده در مصاحبه شرکت کنند لذا اگر داوطلبی طبق زمان (نوبت) مشخص شده نتوانست در مصاحبه شرکت کند می تواند با تماس با شماره ۰۸۱۳۴۴۸۱۶۶۵ این امکان را داشته باشند تا در بازه مصاحبه های استان همدان در مصاحبه شرکت کند.

به اشتراک بگذارید:

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.


لینک کوتاه مطلب: https://phdhome.ir/?newsid=2155
نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود