خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » مصاحبه‌ دکتری تخصصی دانشگاه آزاد لرستان از امروز
مصاحبه دکتری تخصصی داوطلبان مجاز در دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان از امروز اول مرداد 96 آغاز و تا چهارم مرداد ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

این روزها مراکز استان‌ها برای نخستین بار شاهد جشن بلوغ واحدهای دانشگاهی خود هستند. امروز در حالی این بلوغ جشن گرفته می‌شود که خیل عظیم مشتاقان علم و تحصیل برای انجام مصاحبه دکتری تخصصی روانه استان‌های مختلف شده‌اند.

به گزارش خانه دکتری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان با اعلام این خبر گفت: با توجه به برنامه‌ریزی دقیق و منظم و حساسیت‌های ویژه ای که نسبت به مصاحبه دکتری از سوی مدیران گروه‌های مصاحبه کننده وجود دارد، مصاحبه داوطلبان آزمون دکتری داوطلبان مجاز استان لرستان در واحد خرم آباد برگزار و فرآیند مصاحبه از امروز تا 4 مرداد با شرکت بیش از 3709 نفر در 29 کد رشته انجام می‌شود و امکانات و تسهیلات لازم درخواستی از سوی متقاضیان (با هماهنگی قبلی) نظیر خوابگاه و ... نیز فراهم شده است.

دکتر یدالله ملکی افزود: در فرآیند برگزاری مصاحبه دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان از 141 استاد منتخب دانشگاه دعوت به عمل آمده که در این مدت با این ستاد همکاری خواهند کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان با بیان اینکه در استان لرستان 4 واحد مجری مقطع دکتری تخصصی است، گفت: واحدهای خرم آباد، بروجرد، الیگودرز و دورود واحدهای مجری مقطع دکتری تخصصی در استان لرستان هستند.

نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی به صورت متمرکز تا 15 مرداد به سازمان سنجش ارسال می‌شود و سازمان سنجش نیز پس از پردازش لازم، نتایج را اعلام می‌کند


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.