خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد امسال برای اولین بار به صورت استانی
مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی امسال برای اولین بار به صورت استانی برگزار می شود تا به هر داوطلب فرصت مصاحبه در چند محل داده شود. مصاحبه دکتری استان خراسان رضوی اکنون در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و در دو دانشکده فنی مهندسی و مجتمع علوم انسانی واحد مشهد در حال برگزاری است.

به گزارش خانه دکتری این مصاحبه برای بیش از 9 هزار داوطلب پیش بینی شده است که همه رشته های علوم انسانی در مجتمع علوم انسانی واحد مشهد و مابقی رشته ها در دانشکده فنی مهندسی طی 4 روز انجام شود.

دکتر محمد جعفری رئیس مجتمع علوم انسانی واحد مشهد و رئیس این حوزه در گفت‌وگو با خبرنگار آنــا درباره برگزاری مطلوب مصاحبه آزمون دکتری در این مجتمع اظهار کرد: ایجاد وای فای رایگان، مکان استقرار به تفکیک خواهر و برادر، نمازخانه، کافی نت، پذیرایی و اسکان موقت داوطلبان به نحو مطلوب انجام گرفته است تا داوطلبان در نهایت آرامش و بدون اتلاف وقت و معطلی مصاحبه خود را انجام دهند.

وی با بیان اینکه انجام مصاحبه برای 4 هزار و 800 نفر از داوطلبان دکتری در 32 رشته گرایش علوم انسانی در این مجتمع پیش بینی شده است، گفت: مصاحبه دکتری در واحد مشهد با نظارت کامل و دقیق و نهایت همکاری با داوطلبان در ساعت برگزاری مصاحبه انجام می شود.

دکتر علی خامچین رئیس دانشکده فنی مهندسی واحد مشهد و رئیس این حوزه نیز خاطرنشان کرد: علاوه بر ایجاد امکانات از قبیل وای فای رایگان، پذیرایی و ...کانال تلگرامی در این دانشکده ایجاد شده تا اطلاعات کافی در دسترس داوطلبان مصاحبه شونده قرار گیرد.

وی با بیان اینکه دو نیروی متخصص را برای مشاوره و پاسخ به سوالات داوطلبان قبل از مصاحبه در این دانشکده قرار داده ایم افزود: این امر در راستای تکریم و کاهش استرس داوطلبان در مصاحبه انجام شده است.

وی ادامه داد: 34 کارگروه (34 رشته گرایش) برای 3 هزار و 150 داوطلب مصاحبه دکتری خراسان رضوی در این دانشکده شکل گرفته است که در برخی رشته ها به دلیل جمعیت بیشتر در بیش از یک کارگروه روند مصاحبه انجام می شود.

تعدادی از داوطلبان مصاحبه دکتری استان خراسان رضوی هم در گفت‌‌وگو با آنــا درباره اطلاع رسانی مطلوب، تکریم و برخورد شایسته، اسکان داوطلبان و... از دست اندرکاران و برگزاری کنندگان مصاحبه دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد قدردانی کردند.

مصاحبه دکتری استان خراسان رضوی تا 26 تیر در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد ادامه دارد.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.