خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت و بانک سامان
» » مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد امسال برای اولین بار به صورت استانی

مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد امسال برای اولین بار به صورت استانی

کد مطلب: 2136
تاریخ: 1396/04/25
نظرات: 0
  • Like
  • 0

مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد امسال برای اولین بار به صورت استانی

مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و استفاده از همه تمهیدات لازم از روز جمعه 23 تیر آغاز شده است تا فردا 26 تیر در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد ادامه دارد .
مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد امسال برای اولین بار به صورت استانی
مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی امسال برای اولین بار به صورت استانی برگزار می شود تا به هر داوطلب فرصت مصاحبه در چند محل داده شود. مصاحبه دکتری استان خراسان رضوی اکنون در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و در دو دانشکده فنی مهندسی و مجتمع علوم انسانی واحد مشهد در حال برگزاری است.

به گزارش خانه دکتری این مصاحبه برای بیش از 9 هزار داوطلب پیش بینی شده است که همه رشته های علوم انسانی در مجتمع علوم انسانی واحد مشهد و مابقی رشته ها در دانشکده فنی مهندسی طی 4 روز انجام شود.

دکتر محمد جعفری رئیس مجتمع علوم انسانی واحد مشهد و رئیس این حوزه در گفت‌وگو با خبرنگار آنــا درباره برگزاری مطلوب مصاحبه آزمون دکتری در این مجتمع اظهار کرد: ایجاد وای فای رایگان، مکان استقرار به تفکیک خواهر و برادر، نمازخانه، کافی نت، پذیرایی و اسکان موقت داوطلبان به نحو مطلوب انجام گرفته است تا داوطلبان در نهایت آرامش و بدون اتلاف وقت و معطلی مصاحبه خود را انجام دهند.

وی با بیان اینکه انجام مصاحبه برای 4 هزار و 800 نفر از داوطلبان دکتری در 32 رشته گرایش علوم انسانی در این مجتمع پیش بینی شده است، گفت: مصاحبه دکتری در واحد مشهد با نظارت کامل و دقیق و نهایت همکاری با داوطلبان در ساعت برگزاری مصاحبه انجام می شود.

دکتر علی خامچین رئیس دانشکده فنی مهندسی واحد مشهد و رئیس این حوزه نیز خاطرنشان کرد: علاوه بر ایجاد امکانات از قبیل وای فای رایگان، پذیرایی و ...کانال تلگرامی در این دانشکده ایجاد شده تا اطلاعات کافی در دسترس داوطلبان مصاحبه شونده قرار گیرد.

وی با بیان اینکه دو نیروی متخصص را برای مشاوره و پاسخ به سوالات داوطلبان قبل از مصاحبه در این دانشکده قرار داده ایم افزود: این امر در راستای تکریم و کاهش استرس داوطلبان در مصاحبه انجام شده است.

وی ادامه داد: 34 کارگروه (34 رشته گرایش) برای 3 هزار و 150 داوطلب مصاحبه دکتری خراسان رضوی در این دانشکده شکل گرفته است که در برخی رشته ها به دلیل جمعیت بیشتر در بیش از یک کارگروه روند مصاحبه انجام می شود.

تعدادی از داوطلبان مصاحبه دکتری استان خراسان رضوی هم در گفت‌‌وگو با آنــا درباره اطلاع رسانی مطلوب، تکریم و برخورد شایسته، اسکان داوطلبان و... از دست اندرکاران و برگزاری کنندگان مصاحبه دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد قدردانی کردند.

مصاحبه دکتری استان خراسان رضوی تا 26 تیر در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد ادامه دارد.

به اشتراک بگذارید:

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.


لینک کوتاه مطلب: https://phdhome.ir/?newsid=2136
نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود