خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد در خراسان بزرگ/حذف محدودیت زمانی مصاحبه‌ها
آغاز مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌ خراسان بزرگ (رضوی، شمالی و جنوبی) از امروز جمعه 23 تیرماه سال 1396.

مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی در کل استان‌ خراسان یعنی خراسان شمالی، رضوی و جنوبی  تا 26 تیر ادامه دارد و تسهیلات لازم و تجهیز مکان های مناسب برای شرکت کنندگان و حتی همراهان آنان فراهم شده است.

به گزارش خانه دکتری:

مدت زمان مصاحبه در استان خراسان شمالی: مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی با حضور تقریبی بیش از هزار و 900 داوطلب از امروز 23 تیر به مدت 4 روز در دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد انجام می‌گردد.

مدت زمان مصاحبه در استان خراسان رضوی: در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی مصاحبه دکتری به مدت 4 روز در در دانشکده فنی مهندسی و مجتمع علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار می گردد.

تعداد شرکت کنندگان در مصاحبه استان خراسان جنوبی: بیش از 3 هزار نفر در مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌ خراسان جنوبی شرکت می کنند، این مصاحبه در 23 کدرشته برگزار و از 50 عضو هیات علمی برای انجام مصاحبه کمک گرفته می شود.

برنامه مصاحبه برای بیش از 9 هزار داوطلب ورود به مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی در واحد مشهد پیش بینی شده است.

مصاحبه دکتری این استان در سه مکان دانشکده فنی و مهندسی، دانشکده علوم انسانی و سالن دفاعیه واحد بجنورد انجام می شود.

دکتر علیرضا رهایی معاون امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه بازدید از این مصاحبه در واحد علوم تحقیقات یکی از مشکلات را تقارن زمانی مصاحبه در واحد‌های مختلف و استان‌های همجوار با تهران دانست و گفت که از این جهت سعی شده محدودیت زمانی مصاحبه‌ها برداشته شود تا چنانچه داوطلبی که در موعد زمانی مشخص شده، نتواند در محل مصاحبه حضور یابد، زمان بعدی برای آن فرد پیش بینی شود.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.