خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت و بانک سامان
» » حذف محدودیت زمانی در مصاحبه های دکتری

حذف محدودیت زمانی در مصاحبه های دکتری

کد مطلب: 2123
تاریخ: 1396/04/22
نظرات: 0
  • Like
  • 0

حذف محدودیت زمانی در مصاحبه های دکتری

روند اجرای مصاحبه های دکتری در واحد علوم و تحقیقات رضایت بخش است
حذف محدودیت زمانی در مصاحبه های دکتری
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: اجرای مصاحبه های دکتری واحد علوم و تحقیقات با برنامه ریزی و نظم خوبی در حال اجرا و روند اجرای مصاحبه های دکتری در این واحد رضایت بخش است.

به گزارش خانه دکتری به نقل از واحد علوم و تحقیقات، دکتر علیرضا رهایی در بازدید از محل مصاحبه های دکتری در واحد علوم و تحقیقات، گفت: امسال با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته، مصاحبه های دکتری به طور استانی برگزار و تراکم داوطلبان در واحد های دانشگاهی با توجه به سال های گذشته کمتر شده است.

وی تصریح کرد: کاهش متوسط زمان معطلی داوطبان، یکی از جنبه های مثبت این شیوه بوده است. هرچند هزینه و زحمت بیشتری هم از نظر جابجایی ها برای مراکز استان پیش آمده است.
دکتر رهایی به بازدید خود از روند اجرای مصاحبه های دکتری در واحد علوم و تحقیقات اشاره کرد و ادامه داد: اجرای مصاحبه های دکتری در واحد علوم و تحقیقات با برنامه ریزی خوبی در حال اجرا است و گروه های مصاحبه کننده به طور منظم در تمام رشته ها برقرار هستند. همچنین فضا و امکانات نسبتاً خوبی برای مصاحبه شونده ها در واحد علوم و تحقیقات پیش بینی شده است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: یکی از مشکلات مطروحه، تقارن زمانی مصاحبه در واحدهای مختلف و استان های همجوار با تهران بوده است که از این جهت سعی شده محدودیت زمانی مصاحبه ها برداشته شود تا چنانچه داوطلبی که در موعد زمانی مشخص شده، نتواند در محل مصاحبه حضور یابد، زمان بعدی برای آن فرد پیش بینی شود.

وی افزود: پس از پایان مصاحبه های دکتری، ارزیابی کلی در رابطه با شیوه نیمه متمرکز مصاحبه ها صورت می گیرد تا مزایا و مسائل آن بررسی و تا مشخص شود تجربه امسال چقدر مفید به فایده بوده است.

به اشتراک بگذارید:

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.


لینک کوتاه مطلب: https://phdhome.ir/?newsid=2123
نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود