خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » مهلت ثبت‌نام آزمون ورودی دکتری (PHD) نیمه متمرکز سال 95 تمدید شد
مهلت ثبت‌نام آزمون ورودی دکتری (PHD) نیمه متمرکز سال ۹۵ تا ساعت ۲۴ نوزدهم دی به مدت ۴ روز دیگر تمدید شد.

 سایت خانه دکتری به نقل از خبرگزاری فارس، ثبت‌نام آزمون ورودی دکتری (PHD) نیمه متمرکز سال ۹۵ که تا امروز سه‌شنبه ۱۵ دی‌ماه مهلت داشت تا ساعت۲۴ نوزدهم دی به مدت ۴ روز دیگر تمدید شد.
بنابراین گزارش این آزمون به منظور پذیرش دانشجو برای دوره‌های روزانه نوبت دوم (شبانه) و پردیس‌های خودگردان، دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی جمعه ۱۴ اسفند امسال برگزار می‌شود.
همچنین آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۵ در ۷ گروه آموزشی و در ۷۷ کد رشته‌ امتحانی شامل ۲۰ کد رشته امتحانی در گروه علوم انسانی، ۱۲ کد رشته امتحانی در گروه علوم پایه، ۱۹ کد رشته امتحانی در گروه فنی و مهندسی، ۱۳ کد رشته امتحانی در گروه کشاورزی و منابع طبیعی، ۶ کد رشته امتحانی در گروه هنر، ۱ کد رشته امتحانی در گروه دامپزشکی و ۶ کد رشته امتحانی در گروه زبان برگزار خواهد شد.
گفتنی است دفترچه راهنمای ثبت نام داوطلبان سازمان درباره شرایط و ضوابط ثبت نام بر روی سایت سنجش قرار دارد.

ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۵ از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور از روز یکشنبه ۶ دی ماه ۹۴ آغاز شده است و تمام داوطلبان متقاضی باید با توجه به مهلت تمدید شده تا ساعت ۲۴ نوزدهم دی به سایت سازمان سنجش مراجعه و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما اطلاعیه منتشره سازمان نسبت به تکمیل تقاضا نامه اینترنتی ثبت‌نام اقدام کنند.
کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوط از روز سه شنبه ۱۱ اسفند ۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان باید در این آزمون به تمام سوالات دروس، شامل زبان خارجه عمومی و استعداد تحصیلی و همچنین آزمون دروس خاص هر رشته امتحانی پاسخ دهند.

شایان ذکر است، کارنامه سنجش علمی این آزمون شامل نمرات خام، تراز، نمره کل در هفته سوم فروردین ماه در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.
داوطلبانی هم که تا به حال ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند طبق مهلت اعلام شده برای ویرایش اطلاعات خود با مراجعه به سایت سازمان سنجش اقدام کنند.به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.