خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » امروز آخرین مهلت ثبت‌نام شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری 96
آخرین مهلت ثبت نام در آزمون ورودی دوره دکتری سال 96 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد تا ساعت 24 امروز می باشد.
 
به گزارش خانه دکتری، حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور بیان کرد: داوطلبان شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری سال 96 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد با توجه به مهلت تمدیدشده تا ساعت 24 امروز شنبه 4 دی ماه برای مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس http://sanjesh.org و ثبت‌نام در این آزمون مهلت دارند. 

وی افزود: تا 8 صبح امروز شنبه 4 دی ماه تعداد 240 هزار و 203 داوطلب برای ثبت‌نام اقدام کردند. 

توکلی گفت: به تمام داوطلبان که تاکنون برای ثبت‌نام اقدام نکردند توصیه می‌شود در مهلت باقی مانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه راهنما در صورت واجد شرایط بودن برای ثبت‌نام اقدام کنند. 

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: آن دسته از داوطلبانی که متقاضی دانشگاه آزاد هستند نیز باید برای ثبت‌نام در آزمون دکتری سال 96 تا ساعت 24 امروز به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و ثبت‌نام کنند و داوطلبانی که ثبت‌نام کردند نیز می‌توانند اطلاعات خود را ویرایش نمایند.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.