خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » جزئیات مصاحبه آزمون اختصاصی واحدهای بین‌الملل و برون مرزی دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اعلام شد
زمان و محل مصاحبه ۳۳ رشته آزمون اختصاصی واحدهای بین الملل و برون مرزی دانشگاه آزاد در مقطع دکتری تخصصی اعلام شد.

به گزارش خانه دکتری به نقل از خبرگزاری فارس، تاریخ، زمان و محل مصاحبه 33 رشته آزمون اختصاصی واحدهای بین‌الملل و برون مرزی دانشگاه آزاد در مقطع دکتری تخصصی اعلام شد.

بهروز دانشیان رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: دعوت به مصاحبه شدگان می‌توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.net از تاریخ، زمان و مکان مصاحبه خود اطلاع یابند.

وی افزود: واجدین شرایط دعوت به مصاحبه لازم است هرگونه سوابق علمی و تحقیقاتی مانند پروژه، مقاله، ترجمه و تالیف که در زمینه‌های مربوط به رشته تخصصی خود را دارند به انضمام ریزنمرات و پایان نامه کارشناسی ارشد خود را همراه داشته باشند و رأس زمان و در تاریخ اعلام شده در محل مصاحبه حاضر شوند.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: عدم حضور در جلسه مصاحبه به منزله انصراف از پذیرش است.

وی گفت: اطلاعات لازم در زمینه تاریخ، زمان و محل مصاحبه سایر رشته‌های آزمون اختصاصی واحدهای بین‌الملل و برون مرزی در مقطع دکتری تخصصی متعاقباً اعلام می‌شود.

به گفته دانشیان، نتایج نهایی پس از انجام مصاحبه علمی مشخص و در نیمه دوم مهر ماه اعلام می‌شود.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود

نظرات :

 1. User Avatar
  امین  ـ  در تاریخ : 5 مهر 1395 00:55
  • 0
  من در آزمون دکترا بین‌الملل و برون مرزی دعوت به مصاحبه شدم اما متاسفانه به مصاحبه نرسیدم، مصاحبه در تاریخ دوشنبه 29 شهریور ساعت 8 صبح تهران بوده، الان باید چیکار کنم؟
 2. User Avatar
  امین  ـ  در تاریخ : 5 مهر 1395 00:50
  • 0
  سلام، من دعوت به مصاحبه شدم اما متاسفانه به مصاحبه نرسیدم، الان باید چیکار کنم؟ دوشنبه 29 شهریور ساعت 8 صبح مصاحبه بوده تهران.... تشکر
پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.