خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » اعلام زمان و نحوه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری پیام‌نور
زمان و نحوه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان در آزمون دوره دکتری (ph.D) سال تحصیلی 96-95 دانشگاه پیام‌نور اعلام شد.

به گزارش خانه دکتری به نقل از ایسنا، تمام دانشجویان پذیرفته شده در آزمون دوره دکتری ph.D سال تحصیلی96-95 دانشگاه پیام‌نور ضرورت دارد از تاریخ 29 شهریورماه لغایت چهارم مهرماه با آماده کردن فایل اسکن شده مدارک به سامانه ثبت‌نام دانشگاه (گلستان) به آدرس اینترنتی http://reg.pnu.ac.ir مراجعه و ثبت‌نام کنند.

پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت با مطالعه صفحه ورودی می‌توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذر واژه(در صفحه اول سایت فوق الذکر در زمان ثبت نام اعلام می‌شود) وارد سامانه آموزشی گلستان شوند و اسکن مدارک را در قالب JPG یاGPEG و با حجم هر عکس حداکثر 250 کیلو بایت تهیه و در هنگام ثبت نام بارگذاری کنند.

بر اساس این گزارش، مدارک لازم شامل تصویر مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد، تصویر شناسنامه (صفحه اول وسوم) و کارت ملی (پشت ورو)،  مدرک مشخص کننده نظام وظیفه ( ویژه آقایان)، عکس با زمینه روشن و تائیدیه استفاده از سهمیه (برای داوطلبانی که از سهمیه استفاده کرده‌اند) می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام‌نور، دانشجویان پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک مورد نیاز، جهت تشکیل پرونده در زمان تعیین شده به محل قبولی مراجعه کنند. زمان انتخاب واحد دانشجویان نیز از تاریخ 31 شهریورماه لغایت هفت مهرماه خواهد بود.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.