خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » انتشار اسامی پذیرفته‌شدگان ذخیره دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه علوم کشاورزی ساری
فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان ذخیره مقطع دکتری سال تحصیلی ۹۵ – ۹۶ دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری اعلام شد.
به گزارش خانه دکتری، بنا براعلام دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، با توجه به عدم مراجعه برخی قبولی های قطعی این دانشگاه در مهلت مقرر قبلی افراد نامبرده در لیست های ذیل موظف هستند در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه ۱۸  و۱۹ و۲۰ مرداد ماه ۱۳۹۵ جهت تکمیل فرم تعهد تحصیل به اداره پذیرش و ثبت نام دکتری این دانشگاه واقع در ساری کیلومتر۹ جاده دریا- دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی – ساختمان کتابخانه و مرکز اسناد – اتاق ۵۱۹ مراجعه نمایند.

دریافت فهرست اسامی نفرات ذخیره دانشکده علوم دامی و شیلات
[حجم: 109.54 کیلوبایت]   مشاهده آنلاين فايل: dami-o-shilat.pdf
دریافت فهرست اسامی نفرات ذخیره دانشکده مهندسی زراعی
[حجم: 99.05 کیلوبایت]   مشاهده آنلاين فايل: mohandesi-zeraee.pdf
دریافت فهرست اسامی نفرات ذخیره دانشکده منابع طبیعی
[حجم: 102.77 کیلوبایت]   مشاهده آنلاين فايل: manabe.pdf
دریافت فهرست اسامی نفرات ذخیره دانشکده  علوم زراعی
[حجم: 106.91 کیلوبایت]   مشاهده آنلاين فايل: olome-zeraee.pdf
نکات مهم:
ساعت پذیرش بین هشت صبح الی دوازده ظهر می باشد.
عدم مراجعه در روزهای فوق الذکر (تا ساعت ۱۲ ظهرروز چهارشنبه ۲۰ مرداد) به هر دلیل اعم ازعدم مراجعه به اخبار دانشگاه ، بی اطلاعی از اطلاعیه های دانشگاه – عدم دسترسی به اینترنت وموارد مشابه به هیچ عنوان قابل قبول نبوده و در پایان ساعت اداری اعلام شده مهلت قانونی مراجعه  و تکمیل فرم تعهد به اتمام می رسد.
عدم مراجعه در روزهای فوق الذکر به معنی عدم تمایل به تحصیل در این دانشگاه بوده وتقاضاهای پس از این محدوده زمانی قابل بررسی نیست.
مهلت زمانی فوق قابل تمدید نیست.
در رشته هایی که نفرات ذخیره معرفی نشده است تمامی قبولی ها ی قطعی جهت ثبت نام مراجعه داشته اند.
دربرخی رشته ها نفراتی بیش از ظرفیت های باقیمانده این دانشگاه جهت تکمیل فرم دعوت شده اند که اولویت پذیرش بر اساس رتبه افراد ذخیره می باشد. تکمیل فرم توسط رتبه های آخر هیچ حقی برای متقاضی جهت تحصیل در این دانشگاه ایجاد نمی کند. نتیجه پذیرش یا عدم پذیرش این دسته از افراد ذخیره پس از پایان مهلت سه روزه فوق الذکردر هفته آینده مشخص خواهد شد.
همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی بهمراه یک نسخه رونوشت هر یک الزامی است.
از نفرات ذخیره تقاضا می شود در خصوص موضوع این اطلاعیه از تماس تلفنی با قسمت های مختلف دانشگاه خودداری و سوالات مربوطه را  از طریق ایمیل  tahsilat.takmili.sari@gmail.com بطورمستقیم با مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه در میان بگذارند.
کلیه افرادی که به عنوان پذیرفته شده فرم تعهد تحصیل در این دانشگاه را تکمیل و ارایه نمایند موظف به مراجعه به سایت سازمان سنجش و تکمیل وارسال فرم وپرداخت  هزینه بررسی صلاحیت عمومی در تاریخ های دوم الی بیست و پنجم مرداد ماه۹۵ خواهند بود.
تکمیل پرونده و تحویل مدارک ، انتخاب واحد نیمسال اول ۹۵-۹۶ وانجام معاینات پزشکی وسایر امور مربوط به دانشجویان جدید الورود ۹۵ در دهه دوم شهریور انجام و از طریق اطلاعیه های بعدی در دهه اول شهریوراطلاع رسانی خواهد شد.
جهت اطلاع متقاضیان تحصیل در پردیس این دانشگاه هزینه دوره دکتری پردیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری بر اساس مصوبه هیات امنای دانشگاه های منطقه مبلغ  ششصد و نود  میلیون ریال می باشد که در قالب شهریه ترمی در مدت هشت نیمسال (هر نیمسال یک هشتم مبلغ فوق الذکر) تحصیلی دریافت می گردد. سنوات اضافه بر هشت نیمسال مشمول پرداخت شهریه ثابت خواهد بود.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.