خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان ذخیره دکتری ۹۵ دانشگاه لرستان
پذیرفته‌شدگان ذخیره مقطع دکتری سال ۱۳۹۵ دانشگاه لرستان می توانند در روز شنبه ۲۳ مرداد ماه نسبت به ثبت نام در این دانشگاه اقدام نمایند.

به گزارش خانه دکتری، بنابر اعلام این دانشگاه، تاریخ ثبت نام از پذیرفته شدگان ذخیره دکتری ۹۵ در دانشگاه لرستان و مدارک لازم برای ثبت نام به شرح ذیل است:

دریافت فهرست اسامی پذیرفته شدگان ذخیره دکتری ۹۵ دانشگاه لرستان
[حجم: 1.15 مگابایت]   مشاهده آنلاين فايل: _____95_8650.pdf
تاریخ ثبت نام حضوری از پذیرفته شدگان:

مکان ثبت نام: کیلومتر ۵ جاده خرم آباد – تهران، دانشگاه لرستان – اداره کل آموزش دانشگاه

تاریخ و روز ثبت نام: روز شنبه مورخ ۹۵/۰۵/۲۳

ساعت حضور: ۸:۳۰ صبح

مدارک لازم برای ثبت نام:

۱- اصل و یک نسخه تصویر مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که در آن معدل دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد قید شده باشد.

تبصره ۱: پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) نمی باشند، لازم است اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را در زمان ثبت نام به موسسه محل قبولی ارائه نمایند.

تبصره ۲: آن دسته از پذیرفته شدگانی که در زمان ثبت نام برای شرکت در آزمون (زمان ثبت نام ۱۳۹۴/۱۰/۰۶ لغایت ۱۳۹۴/۱۰/۱۵) دانشجوی سال آخر مقطع کارشناسی ارشد بوده اند و می بایست تا تاریخ ۱۳۹۵/۶/۳۱ فارغ التحصیل شوند، به عبارت دیگر در زمان ثبت نام برای شرکت در این آزمون دانشجو بوده اند، لازم است معدل کل واحدهای گذرانده آنان براساس (۰) تا (۲۰) تا تاریخ ۹۴/۶/۳۱ (و یا حداکثر تا تاریخ ۹۴/۱۱/۳۰) توسط موسسه آموزش عالی محل فارغ التحصیلی دوره کارشناسی ارشد (فرم مندرج در صفحه ۲۳ دفترچه راهنمای ثبت نام (شماره ۱) و یا مندرج در صفحه ۹۱ دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (شماره ۲) درج و پس از تایید مسئول ذیربط به هنگام ثبت نام ارائه گردد.

تبصره ۳: دارندگان مدرک تحصیلی معادل، می بایست حائز شرایط «آیین نامه شرکت دارندگان مدارک معادل و غیررسمی در آزمون های ورودی مقاطع بالاتر» مصوب جلسه ۸۴۵ مورخ ۱۳۹۲/۴/۱۵ شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که طی بخشنامه شماره ۲/۷۷۶۳۳ مورخ ۱۳۹۲/۵/۲۸ توسط معاونت آموزشی وزارت علوم به کلیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ابلاغ گردیده، باشند.

۲- اصل و دو سری تصویر از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی.

۳- شش قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ تهیه شده در سال جاری.

۴- ارائه مدرکی که وضعیت نظام وظیفه آنها را با توجه به بند «مقررات وظیفه عمومی» مندرج در صفحه ۳ دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۵ مشخص کند (برای برادران).

۵- حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان دولت.

۶- معرفی نامه های مذکور در ذیل لازم است حداکثر تا قبل از انتخاب واحد برای نیم سال دوم سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ توسط پذیرقته شدگان از محل مربوط اخذ و به موسسه آموزش عالی محل قبولی تحویل گردد؛ در غیر اینصورت ،از ثبت نام آنان برای تیم سال دوم سال تحصیلی جاری ممناعت به عمل خواهد آمد و قبولی آنان باطل خواهد شد.
۱-۶- داوطلبانی که با استفاده از سهمیه رزمنده(ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی-نیرو مقاومت بسیج مستضعفین_و یا وزارت جهاد کشاورزی)قبول شده اند، تا قبل از نیم سال دوم، لازم است معرفی نامه رسمی از ارگان مربوط با امضاء و مهر هر یک از روسا ارگان های مذکور که در آن قید شده باشد داوطلب با توجه به ماده ۱ و تبصره های چهار گانه آن در آیین نامه اجرایی قانون ایجاد تسهیلات برای ورود رزمندگان و جهادگران داوطلب بسیجی به دانشگاه ها و موسسات عالی سایر شرایط مندرج در آیین نامه مذکور واجد شرایط استفاده از سهمیه ررمندگان می باشد را ارائه نمایند.
تبصره- براساس هماهنگی های انجام شده، گواهی های مربوط به ردیف ۶-۱ توسط ارگان های زیربط بطور یکجا و تا قبل از نیم سال دوم سال تحصیلی به موسسه آموزش عالی محل قبولی پذیرقته شدگان ارسال خواهد شد، در غیر اینصورت ادامه تحصیل پذیرفته شده جلوگیری می شود.
۶-۲- داوطلبانی که با استفاده از سهمیه ایثارگران(بنیاد شهید و امور ایثارگران) پذیرفته شده اند، در زمان ثبت نام، ملزم به ارائه تاییدیه سهمیه قبولی نمی باشند و ملاک عمل برای ثبت نام، همان عنوان درج شده در لیست های ارسالی به موسسات می باشد.
۶-۳- ارائه معرفی نامه مبنی بر واجد شرایط بودن برای استفاده از امتیاز ویژه مربیان "رسمی-قطعی” و یا "رسمی-آزمایشی” وزارت علوم، تحقیقات و فناوری. این سهمیه شامل مربیان رسمی قطعی و رسمی آزمایشی دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که پذیرش دانشجوی آنها از طریق آزمون سازمان سنجش و آموزش کشور صورت می پذیرد، می باشد.

تذکرات مهم:

۱- حضور شخص پذیرفته برای ثبت نام الزامی است و ثبت نام منحصرا در تاریخ های اعلام شده توسط دانشگاه و با ارائه مدارک کامل مندرج در این اطلاعیه صورت می پذیرد و عدم مراجعه پذیرفته شدگان در تارخ یا تاریخ های تعیین شده برای ثبت نام به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد.

۲- به پذیرفته شدگان توصیه می شود که قبل از مراجعه در تاریخ های تعیین شده جهت ثبت نام، اطلاعات تکمیلی را در پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه به آدرس www.Iu.ac.irمطالعه نمایند.
۳- معدل مدرک کارشناسی (لیسانس) و کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) پذیرفته شده باید با معدل هایی که قبلا در زمان ثبت نام،شرکت در آزمون و یا نهایتا در مرحله مصاحبه اعلام نموده، یکسان باشد. بدیهی است در غیر این صورت از ثبت نام آن دسته از داطلبانی که دارای مغایرت معدل باشند (معدل مندرج در مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد آنان کمتر از معدل اعلام شده به این سازمان باشد) جدا خودداری شده و قبولی آنان باطل خواهد شد.
۴- از پذیرفته شدگانی که حداکثر تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ فارغ التحصیل نشوند، ثبت نام به عمل نخواهد آمد و ضمن باطل شدن قبولی آنان،طبق مقررات با ایشان برخورد خواهد شد.
۵- در هر مرحله از ثبت نام و هنگام تحصیل، چنانچه مشخص گردد داوطلبی حقایق را کتمان نموده و یا اطلاعات غلطی ارائه و واجد شرایط نمی باشد، قبولی وی باطل شده و طبق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
۶- به اطلاع داوطلبان آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۳۹۵ می رساند که مطابق ضوابط پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری سال ۱۳۹۵ (در کلیه دوره ها) حتی در صورت عدم ثبت نام در رشته قبولی، مجاز به شرکت و انتخاب رشته در آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) سال۱۳۹۵ نخواهد بود.
۷- کلیه داوطلبانی که در ردیف پذیرفته شدگان دانشگاه قرار گرفته اند، توجه داشته باشند که پذیرش آنها بصورت مشروط بوده و پذیرش نهایی و قطعی منوط به تایید صلاحیت عمومی آنها از سوی دبیرخانه گزینش دانشجو خواهد بود.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.