خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » اعلام نتایج جدید پذیرش دکتری ۹۵ دانشگاه تربیت مدرس
اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی مقطع دکتری تخصصی دانشگاه تربیت مدرس در سال تحصیلی ۹۵-۹۶ با توجه به افزایش/تکمیل ظرفیت برخی کدرشته‌ها اعلام شد.

به گزارش خانه دکتری، در اطلاعیه این دانشگاه آمده است:

پیرو اطلاعیه مورخ ۲۳ تیر ۱۳۹۵ دانشگاه در خصوص اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان مشروط با توجه به افزایش/تکمیل ظرفیت در برخی از کد رشته محل های این دانشگاه وضعیت برخی از داوطلبان در برخی از کدرشته محل ها از "عدم قبولی” به "قبول مشروط” تبدیل و در کارنامه جدید آنان در سامانه جامع آموزشی دانشگاه (گلستان) در دسترس قرار گرفته است.

لذا کلیه داوطلبان این دانشگاه می‌توانند از روز پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبور خود مجددا در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) وارد شوند و از منوی آزمون > گزارش‌های آزمون > کارنامه مرحله دوم (ارزیابی تخصصی) کارنامه خود را مجدداً ملاحظه کنند.

نکات و اطلاعات مهم

1.ضروری است داوطلبانی که نتیجه نهایی مندرج در کارنامه آن ها به "قبول مشروط” تغییر یافته و در قسمت توضیحات آن عبارت "جایگزین” یا "ذخیره” درج شده است، در صورت تمایل به پذیرش و ثبت نام در کد رشته محل اعلام شده از روز پنجشنبه مورخ ۹۵/۵/۷ لغایت یکشنبه ۹۵/۵/۱۰ فرم تعهد را که توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده، مطالعه و با رعایت کامل مفاد آن تکمیل و از طریق دورنگار به شماره ۸۲۸۸۳۰۲۵ یا ۸۸۰۰۶۵۴۴ ارسال و اصل آن را نیز از طریق پست پیشتاز به نشانی دانشگاه واقع در تهران، پل نصر، دانشگاه تربیت مدرس، مدیریت همکاری های آموزشی و آزمون صندوق پستی ۳۱۹-۱۴۱۱۵ ارسال نمایند و رسید آن را نزد خود نگه دارند، یا به صورت حضوری به مدیریت همکاری های آموزشی و آزمون دانشگاه مراجعه و فرم تکمیل شده مذکور را تحویل و رسید دریافت نمایند.
2.چنانچه داوطلبی که وضعیت وی در این مرحله به "قبول مشروط” تبدیل شده است، حداکثر تا پایان روز یکشنبه ۹۵/۵/۱۰ فرم تعهد را تکمیل و ارسال نکند به منزله انصراف وی از پذیرش و ثبت نام در این دانشگاه تلقی و نام وی از فهرست قبولی‌های علمی حذف خواهد شد.
3.علاوه بر این داوطلبانی که قبلا به عنوان "قبول مشروط” اعلام شده بودند ولی در حداکثر مهلت مقرر اعلام شده در اطلاعیه مورخ ۲۳ تیر ۹۵ دانشگاه تا دوشنبه ۹۵/۵/۴ فرم تعهد را تحویل نداده اند، به علت عدم تکمیل و نسپردن فرم تعهد، نتیجه نهایی کارنامه آنان به "عدم قبولی” تغییر یافته و در قسمت توضیحات آن عبارت "تعهد نداده” درج شده است. داوطلبانی نیز که قبلا به عنوان "قبول مشروط” اعلام شده بودند ولی انصراف خود را به دانشگاه اعلام کرده اند، نتیجه نهایی کارنامه آنان به "انصراف” تغییر یافته و در قسمت توضیحات آن عبارت "انصراف” درج شده است. شایان ذکر است هر دوی این گروه از داوطلبان به عنوان منصرف از پذیرش و ثبت نام در دانشگاه تلقی و اسامی آنان از فهرست قبولی های علمی در کدرشته محل مربوط حذف شده است.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.