خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » اعلام نتایج پذیرش دکتری ۹۵ دانشگاه آیت‌الله حائری میبد
دانشگاه آیت‌الله حائری میبد فهرست اسامی پذیرفته شدگان آزمون دکتری تخصصی سال تحصیلی ۹۵-۹۶ این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش خانه دکتری، دانشگاه آیت الله حائری میبد فهرست اسامی پذیرفته شدگان مقطع دکتری رشته های فقه و حقوق جزا، فقه و حقوق خصوصی، علوم قرآن و حدیث و علوم و معارف نهج البلاغه را برای سال تحصیلی ۹۵-۹۶ را به شرح ذیل اعلام کرد:

دکتری رشته فقه و حقوق جزا:

1. نرگس رائیجی
2.مرتضی مطهری
3.الناز بیرجندیان
4.ربابه زارع ده آبادی
5.سحر کامکار
دکتری رشته فقه و حقوق خصوصی:

1.محمد علی فلاح علی آباد
2.محمود رایگان
3.سمیه آهنگران
4.ایرج همتی
دکتری رشته علوم قرآن و حدیث:

1.سوده اسعدی
2.رضا مرادی سحر
3.محمد مهدی خیبر
4.محمد رضا محمدی وشنوه
5.محسن کارگر
دکتری رشته علوم و معارف نهج البلاغه:

1.امین ا… جعفری
2.فاطمه اثنی عشری
3.مریم سلیمانی
4.مریم عمویی
5.عبدالحمید جعفری
 بنا بر اعلام این دانشگاه، داوطلبان پذیرفته شده برای ادامه تحصیل در دوره دکتری دانشگاه آیت الله حائری میبد لازم است موارد زیر را مدنظر داشته باشند:

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، پذیرش نهایی داوطلبان براساس نمره مرحله ارزیابی تخصصی و نتیجه بررسی صلاحیت های عمومی صورت خواهد گرفت. لذا به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که پس از مرحله ارزیابی تخصصی به عنوان افراد قبول شده فرم تعهد ثبت نام و تحصیل در دوره دکتری دانشگاه را تکمیل نموده اند می رساند که قبولی آنها به عنوان قبولی مشروط تلقی می شود. لذا لازم است تمام داوطلبانی که فرم تعهد را تکمیل و به تحصیلات تکمیلی دانشگاه آیت ا… حائری تحویل داده اند، از تاریخ ۱۲ مردادماه لغایت ۲۸ مردادماه برای انجام بررسی صلاحیت های عمومی، نسبت به واریز مبلغ ۲۹۰/۰۰۰ ریال از طریق پرداخت الکترونیکی در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور عمل نموده و سپس نسبت به تکمیل فرم مشخصات بررسی صلاحیت های عمومی مندرج در آن پایگاه اقدام و آن را از طریق سیستم اینترنتی به سازمان ارسال و کد پیگیری مربوط را دریافت نمایند. بدیهی است داوطلبانی که در این خصوص اقدام نکنند، از مراحل گزینش نهایی حذف خواهند شد.
شروع کلاس ها ۲۷ شهریور ماه می باشد. زمان ثبت نام و ارائه مدارک لازم جهت تشکیل پرونده در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.