خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » اعلام نتایج پذیرش دکتری ۹۵ دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر
با توجه به پیگیری داوطلبان متقاضی تحصیل در دوره دکتری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر، نتایج پذیرش این دانشگاه تغییر کرد.

به گزارش خانه دکتری، دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر پیش از این اعلام کرده بود که با توجه به عدم کسب حدنصاب امتیازات، هیچ یک از متقاضیان دکتری ۹۵ این دانشگاه به علت عدم کسب حد نصاب لازم پذیرفته نشده اند.

اما در پی اعتراضات داوطلبان در ابتدا اطلاعیه از وب سایت این دانشگاه حذف گردید و در حال حاضر نیز اسامی پذیرفته شدگان دکتری ۹۵ رشته های زیست شناسی دریا-جانوران دریا، شیلات-تکثیر و پرورش آبزیان، شیلات-بوم شناسی آبزیان به شرح زیر بر روی وب سایت دانشگاه قرار دارد:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 به گزارش ایسنا، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر، دکتر اسحاق زمانی با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری دانشگاه خرمشهر اظهارکرد: امسال دو دانشجو در رشته زیست‌شناسی دریا گرایش جانوران دریا، ۶ دانشجو در رشته تکثیر و پرورش آبزیان و دو دانشجو در رشته بوم‌شناسی آبزیان پذیرفته شده‌اند که نتایج روی پرتال دانشگاه قابل مشاهده است.

وی  افزود: امسال برای دو رشته زیست‌شناسی دریا گرایش بوم‌شناسی و رشته فیزیک دریا به دلیل حد نصاب نامطلوب شرکت‌کنندگان پذیرش انجام نشد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر تصریح کرد: پذیرفته‌شدگان تا ۱۱ مردادماه مهلت دارند با مراجعه به دانشگاه ثبت‌نام اولیه را انجام دهند و نتایج نهایی پس از تأیید توسط سازمان سنجش در شهریورماه اعلام خواهد شد.

زمانی گفت: داوطلبان معترض با مراجعه به دانشگاه با ارائه مستندات و معیارهای امتیازبندی سازمان سنجش توجیه خواهند شد و داوطلبان تا شروع کلاس‌ها برای اعتراض مهلت دارند.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.