خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » انتشار اسامی پذیرفته‌شدگان اصلی و ذخیره دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه یزد
نتایج آزمون دکتری ۹۵ دانشگاه یزد در کلیه رشته/گرایش‌های دارای پذیرش دانشجوی دکتری در این دانشگاه اعلام شد.

به گزارش خانه دکتری، نتایج پذیرش دکتری سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشگاه یزد در رشته/گرایش‌های مختلف به تفکیک در وب‌گاه دانشگاه یزد به آدرس زیر قابل دسترسی است:


بنا براعلام دانشگاه یزد، پذیرفته‌شدگان کلیه رشته-گرایش‌های مختلف لازم است از تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ تا ۱۳۹۵/۰۵/۰۵ برای تکمیل فرم تعهد با در دست داشتن اصل کارت شناسایی ملی یا شناسنامه عکس‌دار به اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد مراجعه نمایند. لازم به ذکر است عدم مراجعه در تاریخ‌های تعیین شده به منزله انصراف از پذیرش در دانشگاه یزد بوده و اقدام لازم جهت اخذ تعهد از افراد واجد شرایط ذخیره به‌عمل خواهد آمد. چنانچه به دلایلی امکان مراجعه حضوری میسر نباشد، پذیرفته شدگان باید فرم تعهد را که از وب‌گاه yazd.ac.ir قابل دسترسی است تکمیل و پس از ثبت آن در یکی از دفاتر اسناد رسمی، اصل فرم تعهد محضری را حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۵ به اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد به آدرس: یزد، صفاییه، دانشگاه یزد، اداره تحصیلات تکمیلی، کد پستی ۸۹۱۵۸۱۸۴۱۱ پست پیشتاز کرده و همچنین تصویر فرم تعهد محضری تکمیل‌شده، کد رهگیری مرسوله و شماره تلفن همراه و ثابت خود را به پست الکترونیک تحصیلات تکمیلی دانشگاه به آدرس زیر ارسال نمایند.

پست الکترونیک تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد: gra.edu[at]offices.yazd.a.ir

داوطلبانی که نتیجه قبولی آنها با عنوان "ذخیره” در وب‌گاه yazd.ac.ir اعلام شده است، لازم است از تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۵ تا ۱۳۹۵/۰۵/۱۱ با اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد با شماره تلفن‌های ۳۱۲۳۳۶۲۷ و ۳۱۲۳۲۸۰۱ با کد ۰۳۵ تماس حاصل نمایند تا در صورت عدم تکمیل ظرفیت پذیرش در کد رشته محل مربوطه پس از اخذ تعهدنامه به‌عنوان قبولی اعلام و پذیرش شوند. بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، پذیرش نهایی داوطلبان براساس نمره مرحله ارزیابی تخصصی و نتیجه بررسی صلاحیت‌های عمومی صورت خواهد گرفت. لذا به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که پس از مرحله ارزیابی تخصصی به‌عنوان افراد قبول شده فرم تعهد ثبت‌نام و تحصیل در دوره دکتری دانشگاه یزد را تکمیل نموده‌اند می‌رساند که قبولی آن‌ها به عنوان قبولی مشروط تلقی می‌شود. لذا لازم است تمام داوطلبانی که فرم تعهد را تکمیل و به تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد تحویل داده‌اند، از تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ تا ‍۱۳۹۵/۰۵/۲۸ برای انجام بررسی صلاحیت‌های عمومی، نسبت به واریز مبلغ ۲۹۰/۰۰۰ (دویست و نود هزار) ریال از طریق پرداخت الکترونیکی در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور عمل نموده و سپس نسبت به تکمیل فرم مشخصات بررسی صلاحیت‌های عمومی مندرج در آن پایگاه اقدام و آن را از طریق سیستم اینترنتی به سازمان ارسال و کد پیگیری مربوط را دریافت نمایند. بدیهی است داوطلبانی که در این خصوص اقدام نکنند، از مراحل گزینش نهایی حذف خواهند شد. 


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.