خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » انتشار اسامی پذیرفته‌شدگان دکتری ۹۵ دانشگاه نوشیروانی بابل
نتایج ارزیابی مصاحبه شوندگان دکتری ۹۵ دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و مهلت تکمیل فرم تعهدنامه توسط پذیرفته شدگان اعلام شد.

به گزارش خانه دکتری، بنا بر اعلام این دانشگاه، پذیرفته شدگان آزمون دکتری سال ۱۳۹۵ دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل می بایست به نکات زیر توجه نمایند:

دریافت فهرست اسامی پذیرفته شدگان آزمون دکتری سال ۱۳۹۵ دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
[حجم: 177.79 کیلوبایت]   مشاهده آنلاين فايل: news-595-1.pdf
داوطلبان مشروحه ذیل- آنانی که به عنوان قبولی اصلی این دانشگاه در رشته گرایش های زیر معرفی شده اند – در روزهای شنبه ۹۵/۵/۲ تا چهارشنبه ۹۵/۵/۶ ساعت های ۸ تا ۱۱/۳۰ صبح برای دادن تعهد و ثبت نام اولیه به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل – اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه مراجعه نمایند.

بدیهی است داوطلبانی که تا ساعت ۱۱/۳۰ روز چهارشنبه ۹۵/۵/۶ در دانشگاه حضور نیافته و فرم تعهد ثبت نام در این دانشگاه را امضاء ننمایند، حق قبولی ازایشان سلب و نفرات ذخیره جایگزین ایشان خواهند شد.

چگونگی مراجعه پذیرفته شدگان ذخیره متعاقباً به اطلاع داوطلبان ذینفع خواهد رسید. نفرات ذخیره در روزهای شنبه ۹۵/۵/۹ تا دوشنبه ۹۵/۵/۱۱ (همان ساعات اعلام شده) برای دادن تعهد و ثبت نام اولیه مراجعه خواهند نمود.

مدارک لازم در هنگام مراجعه داوطلبان پذیرفته شده:

اصل شناسنامه
اصل کارت ملی
مدارک معتبر برای تعیین وضعیت نظام وظیفه آقایان
* درضمن حضور شخص داوطلب برای دادن تعهد الزامی است.

پس از اخذ تعهد – تعهد مبنی بر عدم ثبت نام در رشته گرایش های دانشگاه های دیگر و نیز پذیرش قبولی در یکی از رشته گرایش های این دانشگاه – از داوطلبانی که در این دانشگاه پذیرفته شده اند، اسامی ایشان در بازه زمانی ۹۵/۵/۱۲ تا ۹۵/۵/۲۰ در پرتال سازمان سنجش ثبت می گردد. سپس این داوطلبان در همین بازه زمانی می باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش، نسبت به ثبت وضعیت صلاحیت عمومی خود اقدام نموده و کد رهگیری دریافت نمایند. داوطلبان از صفحه دریافت کد رهگیری خود برای اقذامات بعدی، یک نسخه چاپی تهیه نمایند. ثبت نام اصلی این داوطلبان در دانشگاه در بازه زمانی ۹۵/۶/۲۰ تا ۹۵/۶/۲۴ (براساس جدول زمانبندی ثبت نام قابل درج در اطلاعیه شهریور ماه دانشگاه برای ثبت نام ورودی های جدید دانشجویان تحصیلات تکمیلی) انجام خواهد شد.

مدارک موردنیاز برای ثبت نام اصلی داوطلبان پذیرفته شده متعاقبا در شهریور ماه اطلاع رسانی خواهد شد.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.