خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » اعلام نتایج پذیرش دکتری دانشگاه صنعتی شیراز در سال ۹۵
دانشگاه صنعتی شیراز اسامی پذیرفته‌شدگان مشروط دوره دکتری تخصصی سال تحصیلی ۹۵-۹۶ این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش خانه دکتری،اسامی پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه صنعتی شیراز به همراه تاریخ حضور جهت تکمیل فرم تعهد و مدارک مورد نیاز به شرح ذیل است:

دریافت فهرست اسامی پذیرفته شدگان دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ دانشگاه صنعتی شیراز 
[حجم: 528.45 کیلوبایت]   مشاهده آنلاين فايل: phd95_0.pdf
مکان مراجعه: شیراز- بلوار مدرس- کیلومتر ۴ -دانشگاه صنعتی شیراز – اداره آموزش دانشگاه

زمان مراجعه: از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۱۲:۰۰ تاریخ درج شده در جدول اسامی پذیرفته شدگان

 مدارک لازم:

۱- فرم خام تعهد  که توسط شخص داوطلب در حضور کارشناسان اداره آموزش دانشگاه تکمیل می گردد.

۲- اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) و اصل مدرک کارشناسی ارشد مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که به ترتیب در آن معدل دوره کارشناسی (لیسانس) و کارشناسی ارشد قید شده باشد و یک برگ فتوکپی آن. اصل مدرک کاردانی برای دانش آموختگان دوره کارشناسی ناپیوسته و یک برگ فتوکپی آن.

تبصره ۱- پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) نمیباشند، لازم است اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) را ارائه نمایند.

تبصره ۲- در صورتی که در مدارک مقاطع قبلی داوطلب، معدل ذکر نشده باشد ارائه گواهی معدل از دانشگاه مقطع قبلی الزامی میباشد.

تبصره ۳- پذیرفته شدگانی که تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ فارغ التحصیل می شوند، به عبارت دیگر در زمان ثبت نام برای شرکت در آزمون دانشجو بوده اند، لازم است معدل کل واحدهای گذرانده آنان براساس(۰) تا (۲۰) توسط موسسه آموزش عالی محل فارغ التحصیلی دوره کارشناسی ارشد در فرم مخصوص درج و پس از تایید مسئول ذیربط در زمان حضور ارائه گردد.

۳- اصل شناسنامه و کارت ملی و یک سری فتوکپی از تمام صفحات آنها.

۴- ارائه مدرکی که وضعیت نظام وظیفه را با توجه به بند "مقررات وظیفه عمومی” مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری  (نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۵ مشخص کند (برای برادران).

۵- کلیه داوطلبانی که در زمان ثبت نام بند مربوط به استفاده از سهمیه مربی را علامت گذاری نموده اند و با استفاده از این امتیاز در ردیف معرفی شدگان قرار گرفته اند، لازم است مدرکی را که بیان کننده مربی "رسمی-قطعی” و یا "رسمی-آزمایشی” دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم باشند را ارائه نمایند و گزینش آنها هم بایست مطابق ضوابط مربوط (شیوه نامه و دفترچه آزمون) صورت گیرد.

تذکر ۱: کلیه داوطلبان واجد شرایط علمی که دانشجوی سال آخر مقطع کارشناسی ارشد می باشند، الزامی است حداکثر تا تاریخ ۹۵/۰۶/۳۱ فارغ التحصیل شوند.

تذکر ۲: عدم مراجعه داوطلب در زمان مقرر به منزله انصراف از پذیرش تلقی شده و داوطلب با الویت های بعدی جهت پذیرش دعوت می شود.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.