خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » انتشار نتایج دعوت به مصاحبه دکتری بدون آزمون ۹۵ دانشگاه محقق اردبیلی
فهرست اسامی دعوت‌شدگان به مصاحبه و نیز زمان برگزاری مصاحبه پذیرش دکتری بدون آزمون ۹۵ دانشگاه محقق اردبیلی اعلام شد.

به گزارش خانه دکتری، نتایج اولیه و زمانبندی مصاحبه دکتری بدون آزمون دانشگاه محقق اردبیلی برای سال تحصیلی ۹۵-۹۶ به شرح زیر است:

دریافت فهرست اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دکتری بدون آزمون ۹۵ دانشگاه محقق اردبیلی
[حجم: 542.89 کیلوبایت]   مشاهده آنلاين فايل: phd_bedonazmoon95.pdf
تذکرات مهم:

1.علاوه بر مدارکی که در اطلاعیه اداره استعدادهای درخشان دانشگاه محقق اردبیلی در فراخوان ارسال مدارک به آن اشاره شده است، لازم است داوطلبان، اصل و یک سری کپی از تمامی مستندات فعالیت های پژوهشی خود اعم از طرح های پژوهشی، مقالات مجلات، کنفرانس ها، سیمنارها، همایش ها، کتاب های تألیف و ترجمه شده، گواهی های ثبت اختراع، گواهی های کسب رتبه در جشنواره ها و کسب مقام در المپیادها و مسابقات علمی معتبر و …) گواهی قبولی در آزمون های معتبر زبان و تمامی سوابق آموزشی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی را به همراه لیست کامل و مرتب شده ی آن ها، به دفتر رییس دانشکده مربوطه تحویل دهند. در ضمن، لازم است داوطلبان محترم هنگام مصاحبه، پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد خود را نیز به همراه ذاشته باشند.
2.محل انجام  مصاحبه متقاضیان کلیه رشته ها، سایت اصلی دانشگاه (واقع در شهر اردبیل) و مطابق لیست اسامی مندرج در اطلاعیه خواهد بود.
3.متقاضیان محترم هنگام مراجعه به دانشکده مربوطه، به دفتر رییس دانشکده مراجعه نمایند.
4.ساعت مراجعه: ۹ صبح روزهای تعیین شده در جداول اطلاعیه
5.اسامی متقاضیانی که در لیست جدول درج نشده است و برای مصاحبه دعوت نشده اند، جزو مردودین به دلیل نداشتن حداقل یکی از شرایط مندرج در متن اطلاعیه اصلی پذیرش بدون آزمون دانشگاه محقق اردبیلی بوده است.
- عدم مغایرت داشتن عنوان رشته – گرایش مقطع فارغ التحصیلی کارشناسی ارشد با رشته – گرایش مورد تقاضا (هم گرایش بودن) برای پذیرش در دوره دکتری
- عدم دانش آموخته بودن از دانشگاه های پیام نور، آزاد اسلامی، غیردولتی – غیرانتفاعی و پردیس بین المللی (خودگردان)
- عدم دانش آموختگی از دوره کارشناسی ارشد قبل از روز (۹۳/۳/۳۱) (نباید از فارغ التحصیلی بیش از ۲ سال سپری شده باشد).
- نداشتن معدل کل کارشناسی زیر ۱۶ بعد از محاسبه همترازی معدل کل در سایت و پورتال ارتباطی سازمان سنجش آموزش کشور با دانشگاه ها.
- واریزی فیش ۹۹۰/۰۰۰ ریال برای حق ثبت نام تا تاریخ ارسال مدارک (همراه بودن فیش با مدارک ارسالی)
- الزامی بودن کسب حداقل ۷ امتیاز از ردیف شماره ۱ بخش امتیازات پژوهشی (جدول ۱ آگهی ردیف ۱: ۱-۱ – داشتن مقالات مندرج در مجلات علمی پژوهشی داخلی و خارجی مرتبط با پایان نامه، ۱-۲- داشتن گواهی ثبت اختراع مورد تایید سازمان های علمی و صنعتی ایران، ۱-۳- کسب رتبه در جشنواره ها و مقام در مسابقات علمی معتبر).
مدارک موردنیاز مصاحبه:

۱- اصل مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) و یک کپی از آن و در صورت امکان ریز نمرات.

تبصره: معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد بوده و حداکثر تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ فارغ التحصیل می شوند، ااصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک. (معدل مندرج آن باید با معدل اعلامی در تقاضانامه ارسالی یکسان باشد.)

۲-  اصل مدرک کارشناسی  ( لیسانس) و یک کپی از آن و در صورت امکان ریز نمرات.

تبصره ۱:  آن دسته از معرفی شدگانی که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند، علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته، می بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره ۲: معرفی شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک یا مدارک مندرج در بندهای ۱ و ۲ فوق نمی باشند، لازم است اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند.  (معدل مندرج آن باید با معدل اعلامی در تقاضانامه ارسالی یکسان باشد.)

۳- اصل شناسنامه و یا کارت ملی و یک کپی از آن (برای تطبیق مشخصات شناسنامه ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی).

نکته بسیار مهم:

در صورت فقدان مدارک مذکور، انجام مصاحبه به هیچ وجه مقدور نمی باشد.

آدرس دانشگاه: اردبیل، انتهای خیابان دانشگاه، دانشگاه محقق اردبیلی – تلفن : ۹- ۳۳۵۱۲۰۸۱ – ۰۴۵


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.