خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » اعلام اسامی پذیرفته شدگان دکتری ۹۵ دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
اخذ تعهد از پذیرفته شدگان اصلی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در بازه زمانی ۲ تا ۶ مرداد ماه ۱۳۹۵ صورت می گیرد.

به گزارش خانه دکتری، اسامی پذیرفته شدگان نهایی ورود به دوره دکتری تخصصی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به شرح زیر اعلام می گردد:

جدول اسامی پذیرفته شده اصلی و ذخیره رشته /گرایشهای مختلف دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
[حجم: 342.67 کیلوبایت]   مشاهده آنلاين فايل: -95.pdf
اسامی افراد پذیرفته شده اصلی و ذخیره کد رشته محل های مختلف این دانشگاه در دو ستون مجزا بر اساس رتبه کسب شده داوطلب در جدول انتهای این اطلاعیه آمده است. این رتبه ها براساس ۱۰۰ نمره شامل ۳۰ نمره آزمون سنجش، ۲۸ نمره سوابق پژوهشی، ۲۱ نمره سوابق آموزشی و ۲۱ نمره مصاحبه داوطلبان مرتب شده اند.

 در صورتی که تمام نفرات اصلی پذیرفته شده تعهد  کتبی مبنی بر انتخاب این دانشگاه جهت ادامه تحصیل دهند، ظرفیت تکمیل شده و جایی برای تقاضای افراد ذخیره وجود نخواهد داشت. بدیهی است در صورت عدم تکمیل ظرفیت، افراد ذخیره می توانند تعهد کتبی خود را ارائه داده و به ترتیب رتبه پذیرفته شوند.

 پذیرفته شدگان اصلی از ساعت ۸ صبح روز شنبه ۲ مرداد ۹۵ تا پایان وقت اداری روز ۶ مرداد ۹۵ فرصت دارند به صورت حضوری به اداره پذیرش و ثبت نام دوره دکتری به آدرس: گرگان – خیابان شهید بهشتی – دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان- ساختمان شماره ۴- خانم خسروی نیا  مراجعه ونسبت به تحویل فرم تعهد نامه اقدام نمایند.

 ملاحظات مهم:

- داوطلبان پذیرفته شده تنها بایستی به یکی از دانشگاه ها تعهد کتبی بسپارند. اخذ تعهد نامه در قبل از ۲ مرداد ۹۵ تحت هر عنوان  از طرف دانشگاه ها مغایر با مقررات سازمان سنجش می باشد. با دریافت فرم تعهد نامه از نفرات اصلی، اسامی آنها وارد پرتال سازمان سنجش شده و امکان درج نام داوطلب از طرف دانشگاه دیگر وجود ندارد. 

- عدم مراجعه نفرات اصلی در محدوده زمانی فوق به منزله انصراف از انتخاب این دانشگاه بوده و اولویت انتخاب در اختیار نفرات ذخیره قرار خواهند گرفت.

- افراد ذخیره می توانند فرم تعهد نامه را همزمان با افراد اصلی تحویل نمایند اما اعلام اسامی آنها پس از بررسی تکمیل ظرفیت کد رشته ها در فاصله زمانی فوق انجام خواهد گرفت. بدیهی است تحویل تعهد نامه هیچ گونه حقی را برای آنها ایجاد نمی کند.

- اطلاعیه دانشگاه درباره امکان ارائه تعهد نامه توسط افراد ذخیره روز ۷ مرداد ماه ۹۵ بر روی سایت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی قرار خواهد گرفت و عناوین رشته محل های تکمیل نشده و ظرفیت آنها مشخص خواهد گردید. بنابراین امکان ارائه تعهد نامه برای افراد ذخیره در فاصله زمانی ۸ تا ۲۰ مرداد ماه نیز وجود خواهد داشت.

- در صورت عدم تکمیل ظرفیت در رشته یا گرایش خاص، دانشگاه در مرحله تکمیل ظرفیت (در شروع نیمسال در شهریور یا مهر ۹۵) برای پر کردن ظرفیت اقدام خواهد نمود.

- کلیه افرادی که فرم تعهد را تحویل و نام آنها به عنوان پذیرفته شده قطعی دانشگاه اعلام می شود، موظف به مراجعه به سایت سازمان سنجش و تکمیل و ارسال فرم بررسی صلاحیت عمومی و پرداخت  هزینه در تاریخ های دوم الی بیست و پنجم مرداد ماه ۹۵ خواهند بود.

- ثبت نام رسمی و تشکیل پرونده و تحویل مدارک ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول ۹۵-۹۶ و سایر امور مربوط به دانشجویان جدیدالورود در شهریور ۹۵ از طریق سایت معاونت آموزشی طلاع رسانی خواهد شد.

 - جهت اطلاع داوطلبان، هزینه دوره دکتری در نوبت دوم (شبانه) بر اساس مصوبه هیات امنای دانشگاه مبلغ پنجاه و پنج میلیون تومان برای دوره کامل ۸ نیمساله می باشد که به صورت ترمی دریافت می

-اعلام نتایج و اسامی پذیرفته شدگان ورود به مقطع دکتری از طریق استعدادهای درخشان هیچ گونه ارتباطی با این اطلاعیه نداشته و اطلاعیه آن دیرتر بر روی سایت قرار خواهد گرفت. 

پاسخگویی به سوالات و ابهامات  کلیه داوطلبان صرفا از طریق شماره های ۴-۳۲۲۵۱۷۰۱-۰۱۷  داخلی ۲۹۵  و یا ایمیل m.ghorbani@gau.ac.ir انجام می گیرد.به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.