خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » اعلام نتایج پذیرش دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه تبریز
اسامی پذیرفته شدگان قطعی و ذخیره مقطع دکتری تخصصی سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشگاه تبریز منتشر شد.

به گزارش خانه دکتری، دانشگاه تبریز نتایج نهایی پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی سال تحصیلی ۹۵ -۹۶ این دانشگاه را ازطریق وبگاه تحصیلات تکمیلی به نشانی اینترنتی زیراعلام کرد. کلیه داوطلبان گرامی آزمون دکتری سال ۱۳۹۵ این دانشگاه تبریز پس از ورود به این وبگاه می توانند از وضعیت پذیرش خود مطلع گردند:

http://takmili.tabrizu.ac.ir/phddoc/phdresult.php

داوطلبانی که پس از ورود به وبگاه وضعیت پذیرش ایشان پذیرفته شده اولیه یا ذخیره ذکر شده باشد، لازم  است به موارد زیر دقت فرمایند:

- اخذ تعهد و ثبت نام اولیه از پذیرفته شدگان اولیه از ساعت ۹ الی ۱۴ روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۹۵/۵/۲ و ۹۵/۵/۳ صورت خواهد پذیرفت. افرادی که موفق به ارائه تعهد و ثبت نام در تاریخ های فوق نشوند، می توانند از ساعت ۹ الی ۱۴ روز دوشنبه مورخ ۹۵/۵/۱۱ نیز جهت ارائه تعهد و ثبت نام اولیه به دانشگاه تبریز مراجعه نمایند.

- محل اخذ تعهد و ثبت نام اولیه از پذیرفته شدگان اولیه دوره دکتری سال ۱۳۹۵ ،ساختمان آموزش کل سابق (روبروی ساختمان مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه) می باشد.

- اخذ تعهد و ثبت نام اولیه از پذیرفته شدگان اولیه دوره دکتری سال ۱۳۹۵ دانشگاه تبریز فقط در تاریخ های فوق صورت خواهد پذیرفت و عدم مراجعه در تاریخ های فوق الذکر، به منزله انصراف از پذیرش در دوره دکتری سال ۱۳۹۵ دانشگاه تبریز می باشد.

- چنان چه داوطلبی در بیش از یک کد رشته محل به عنوان پذیرفته شده اولیه اعلام  شده باشد، صرفاً مجاز به ارائه تعهد و ثبت نام در یکی از کدرشته محل های اعلامی می باشد. لذا الزم است این گونه پذیرفته شدگان قبل از ارائه تعهد و ثبت نام اولیه، نسبت به انتخاب یکی از کد رشته محل های قبولی دقت لازم را داشته باشند. پس از ارائه تعهد و ثبت نام اولیه در یکی از کد رشته محل های قبولی امکان تغییر کد رشته محل قبولی به سایر کد رشته محل های قبولی وجود نخواهد داشت.

- داوطلبانی که در وبگاه تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز به عنوان ذخیره اعلام شده اند، لازم است جهت اطلاع از آخرین وضعیت خود (پذیرفته شده اولیه یا ذخیره)، در تاریخ ۲۱/۵/۹۵ به وبگاه تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز مراجعه نمایند. پذیرش داوطلب بصورت ذخیره هیچ گونه حقی برای ایشان جهت تبدیل وضعیت پذیرش به پذیرفته شده اولیه ایجاد نمی نماید.

- داوطلبانی که در وبگاه تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز به عنوان پذیرفته شده اولیه اعلام شده اند توجه نمایند که ارائه تعهد و ثبت نام اولیه این پذیرفته شدگان به منزله پذیرش نهایی آنان نبوده و پذیرش نهایی منوط به تایید سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.

- نتایج آزمون رشته-گرایش زبان و ادبیات فارسی- ادبیات غنایی متعاقباً اعلام خواهد گردید.

- پذیرفته شدگان اولیه دوره دکتری سال ۱۳۹۵ دانشگاه تبریز لازم است در حین ثبت نام اولیه مدارک ذیل را همراه داشته باشند و مدارک لازم را به مسئول ثبت نام تحویل نمایند:

۱- اصل فرم تعهد سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر ثبت نام در کد رشته محل اعلامی

۲- اصل و دو نسخه کپی شناسنامه و کارت ملی

۳- شش قطعه عکس ۴×۳ (برای پذیرفته شدگان مردی که برای آنها نیاز به صدور معافیت تحصیلی خواهد بود، ۱۲ قطعه عکس ۴×۳ دریافت گردد).

۴- اصل و کپی مدرک نظام وظیفه مخصوص آقایان (کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دایم یا برگ آماده به خدمت بدون غیبت یا گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان سال آخر کارشناسی ارشد)

۵- اصل و کپی مدرک تحصیلی کارشناسی (گواهی موقت یا دانشنامه)

۶- اصل و کپی مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مخصوص فارغ التحصیلان، یا اصل و کپی فرم پیوستی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک (مخصوص دانشجویان سال آخر)

۷- اصل و کپی مدرک کاردانی (در صورت ناپیوسته بودن دوره کارشناسی متقاضی)

۸- اصل و کپی کارنامه کاردانی (در صورت ناپیوسته بودن دوره کارشناسی متقاضی)

۹- اصل و کپی کارنامه کارشناسی

۱۰- اصل و کپی کارنامه کارشناسی ارشد

۱۱- اصل و کپی مدرک برای افراد متقاضی استفاده از سهمیه مربیان که مراتب به تایید بالاترین مقام مسئول موسسه یا دانشگاه محل اشتغال متقاضی رسیده باشد.

۱۲- حکم مرخصی سالانه  یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمانت متبوع برای کارمندان دولت

۱۳- سایر مدارک (در صورت وجود).به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.