خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » انتشار نتایج نهایی پذیرش دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه صنعتی سهند
اسامی پذیرفته شدگان مشروط و ذخیره دوره دکتری تخصصی سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشگاه صنعتی سهند اعلام شد.

به گزارش خانه دکتری، دانشگاه صنعتی سهند اسامی داوطلبان پذیرفته شده مشروط و ذخیره دکتری ۹۵ این دانشگاه را اعلام کرد.

دریافت فهرست اسامی پذیرفته شدگان دکتری ۹۵ دانشگاه صنعتی سهند
[حجم: 281.48 کیلوبایت]   مشاهده آنلاين فايل: phdr.pdf
داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شده مشروط در این اطلاعیه درج شده است می ­بایست فرم اخذ تعهد از پذیرفتگان مشروط در آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه متمرکز سال ۱۳۹۵ (فرم ضمیمه همین اطلاعیه) را تکمیل نموده و پس از امضا و ثبت اثر انگشت از تاریخ ۲/۵/۹۵ الی ۱۱/۵/۹۵ به صورت حضوری به اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی سهند تحویل نمایند و یا از طریق پست پیشتاز به آدرس پستی تبریز، شهر جدید سهند، دانشگاه صنعتی سهند، اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه، کد پستی ۵۳۳۱۸۱۱۱۱۱ ارسال نمایند. داوطلبانی که فرم اخذ تعهد را از طریق پست پیشتاز ارسال می­ نمایند، لازم است تصویر فرم اخذ تعهد ارسالی را به آدرس پست الکترونیکی takmili@sut.ac.ir نیز ارسال نمایند. بدیهی است عدم تکمیل فرم تعهد در بازه زمانی مذکور در این اطلاعیه به منزله انصراف از پذیرش می­باشد و متعاقبا از داوطلبان ذخیره جهت جایگزینی و تکمیل فرم تعهد دعوت به عمل خواهد آمد.
لازم به ذکر است داوطلبانی که فرم تعهد را تکمیل نموده‌اند لازم است مطابق با توضیحات مندرج در فرم تعهد نسبت به تکمیل فرم صلاحیت های عمومی در تاریخ مقرر اقدام نمایند.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.