خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » اعلام نتایج پذیرش دکتری ۹۵ دانشگاه تربیت مدرس در روز دوشنبه
تاریخ انتشار نتایج و زمان اخذ تعهد از پذیرفته شدگان دکتری سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد.

به گزارش خانه دکتری، بنا بر اعلام دانشگاه تربیت مدرس، نتیجه نهایی ارزیابی تخصصی آزمون ورودی دکتری سال ۱۳۹۵ این دانشگاه، بر اساس نمره کل ارزیابی تخصصی داوطلب، حدنصاب مرحله ارزیابی تخصصی مورد نظر دانشگاه، رعایت سهمیه ها (رزمنده و ایثارگر و مربی)، ظرفیت پذیرش دانشگاه و اولویت انتخابی داوطلب در بین کد رشته محل های معرفی وی به این دانشگاه می باشد.

شرکت کنندگان در آزمون مرحله دوم (ارزیابی تخصصی) این دانشگاه بایستی برای اطلاع از نتیجه نهایی و همچنین نمره آزمون کتبی اختصاصی (در رشته هایی که آزمون کتبی برگزار گردیده)، نمره آزمون شفاهی و نمره کل ارزیابی تخصصی خود از روز دوشنبه مورخ ۲۸ تیرماه ۱۳۹۵ با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبور خود در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) به نشانی: http ://modares.golestan.ac.ir وارد شوند و مطابق تصویر زیر از منوی: "آزمون”- – < "گزارش آزمون” – - < "کارنامه مرحله دوم (ارزیابی تخصصی) " به کارنامه خود دسترسی پیدا کنند.

نکات و اطلاعات مهم:

۱- با توجه به این که بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور پذیرش و ثبت نام قبولی علمی نهایی در دانشگاه ها مشروط به اخذ تعهد در قالب فرم اعلام شده توسط آن سازمان است و مقرر شده قبولی های مشروط در بازه زمانی ۲ تا ۱۱ مرداد نسبت به سپردن تعهد اقدام نمایند، در کارنامه مرحله دوم (ارزیابی تخصصی) آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۵ این دانشگاه قبولی های علمی تحت عنوان "قبول مشروط” اعلام شده است.

۲ – داوطلبانی که نتیجه نهایی آنان به عنوان "قبول مشروط” اعلام گردیده در صورت تمایل به پذیرش و ثبت نام در کد رشته محل اعلام شده بایستی از روز شنبه ۱۳۹۵/۵/۲  تا دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۵/۴  فرم تعهد را مطالعه و با رعایت کامل مفاد آن تکمیل و از طریق دورنگار به شماره ۸۲۸۸۳۰۲۵ یا ۸۸۰۰۶۵۴۴ ارسال و اصل آن را نیز از طریق پست پیشتاز به نشانی دانشگاه واقع در تهران، پل نصر، دانشگاه تربیت مدرس، مدیریت همکاری های آموزشی و آزمون ارسال نمایند و رسید آن را نزد خود نگهدارند، یا به صورت حضوری به مدیریت همکاری های آموزشی و آزمون دانشگاه مراجعه و فرم تکمیل شده مذکور را تحویل و رسید دریافت نمایند. چنان چه داوطلبی پس از این تاریخ فرم تعهد پیوست را ارسال نکند، به منزله انصراف وی از پذیرش و ثبت نام در این دانشگاه تلقی خواهد شد.

تذکر: داوطلبانی که قبلا به صورت داوطلبانه اقدام به سپردن تعهد به دانشگاه کرده اند نیز ملزم به ارائه فرم تعهد پیوست، که توسط سازمان سنجش اعلام شده و رعایت مندرجات آن، هستند.

۳- آن دسته از داوطلبان "قبول مشروط” که مایل به پذیرش و ثبت نام در این دانشگاه نیستند، لازم است به منظور فراهم کردن امکان پذیرش داوطلبان ذخیره انصراف مکتوب خود را تا تاریخ ۹۵/۵/۴ از طریق دور نگار به شماره ۸۲۸۸۳۰۲۵ به این دانشگاه ارسال نمایند.

۴- احراز کلیه شرایط و ضوابط و توضیحات مذکور در دفترچه شماره ۱ و ۲ آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۵  سازمان سنجش از قبیل شرایط استفاده از سهمیه ها، تطابق رشته تحصیلی کارشناسی ارشد با رشته امتحانی داوطلب، حداکثر مهلت فارغ التحصیلی دانشجویان تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ و مندرجات اطلاعیه ثبت نامی این دانشگاه برای داوطلبان الزامی است و چنان چه داوطلبی واجد شرایط و ضوابط الزامی نباشد و یا هرگونه مغایرتی در اطلاعات و مدارک خوداظهاری و اصالت مدارک وی وجود داشته باشد (از قبیل گواهی معدل و دیپلم، کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و محل اخذ مدارک و سهمیه ثبت نامی و . . . ) مسئول عواقب آن است و در صورت قبولی در هر مرحله ای از تحصیل باشد به تحصیل وی خاتمه داده می شود.

۵- درکارنامه داوطلبان، نمره کل آزمون کتبی اختصاصی دانشگاه، نمره کل آزمون شفاهی و نمره نهایی هر داوطلبی همگی بر مبنای ۱۰۰ درج گردیده است. در رشته هایی که داوطلب در هر دو آزمون کتبی اختصاصی و آزمون شفاهی شرکت کرده است، نمره نهایی بر مبنای ضریب وزنی ۳۰ درصد نمره آزمون کتبی اختصاصی و ۷۰ درصد نمره آزمون شفاهی محاسبه و اعلام شده؛ ولی در رشته هایی که فقط آزمون شفاهی برگزار شده است، نمره نهایی بر مبنای ضریب وزنی ۱۰۰ درصد نمره آزمون شفاهی اعلام شده است

۶- داوطلبانی که نتیجه نهایی آنان به عنوان "عدم قبولی” اعلام  گردیده است، واجد شرایط پذیرش نبوده اند. لیکن، چنان چه ظرفیت پذیرش در کد رشته محل این داوطلبان تکمیل نشود و دانشگاه مایل به پذیرش افراد جایگزین از بین افراد ذخیره باشد؛ مراتب از طریق انتشار اطلاعیه  در مورخ ۹۵/۵/۱۰ اعلام و داوطلبان واجد شرایطی که نتیجه نهایی کارنامه آنان هم اکنون در وضعیت "عدم قبولی” است به عنوان "قبولی مشروط ذخیره” اعلام و پذیرش خواهند شد.به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.