خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت علوم » اعلام اسامی پذیرفته شدگان دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه صنعتی شاهرود
پذیرفته شدگان دکتری ۹۵ دانشگاه صنعتی شاهرود می بایست در بازه زمانی ۲ تا ۱۱ مرداد ماه نسبت به تکمیل فرم تعهد این دانشگاه اقدام نمایند.

به گزارش خانه دکتری، دانشگاه صنعتی شاهرود اسامی پذیرفته شدگان مشروط در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۵ این دانشگاه را اعلام کرد. بر این اساس این افراد بایستی از تاریخ ۱۳۹۵/۵/۲ لغایت ۱۳۹۵/۵/۱۱ (به جزء روز پنج شنبه وتعطیلات رسمی) با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر (فقط کارت ملی یا شناسنامه) از ساعت ۸:۰۰ صبح لغایت ۱۳:۳۰ روزهای فوق الذکر به دانشگاه صنعتی شاهرود (میدان هفت تیر- مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه) مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم تعهد و تحویل آن اقدام نمایند.

تذکر های مهم:

۱- حضور شخص پذیرفته شده (یا وکیل تام االختیار وی در این خصوص با همراه داشتن اصل وکالتنامه صادر شده توسط دفاتر اسناد رسمی کشور و همچنین اصل شناسنامه یا کارت ملی) جهت تحویل فرم اخذ تعهد در تاریخ های اعلام شده الزامی بوده و ارسال فرم تعهد از طریق دورنگار (فکس) و یا پست الکترونیکی به هیچ عنوان قابل قبول نمی باشد.

۲- فرم اخذ تعهد منحصراً بایستی توسط شخص داوطلب تکمیل گردد و در صورت تکمیل توسط هر شخص دیگری تخلف محسوب شده و مطابق مقررات با فرد و یا افراد ذیربط رفتار خواهد شد.

۳- در صورتی که فرد پذیرفته شده مندرج در لیست پیوست (یا وکیل تام االختیار وی) به هر دلیلی درتاریخ های ذکر شده جهت تحویل یا تکمیل فرم اخذ تعهد (تکمیل فرم اخذ تعهد صرفاً توسط شخص پذیرفته شده انجام می شود) به دانشگاه صنعتی شاهرود مراجعه ننماید، از لیست پذیرفته شدگان نهایی (مشروط)  حذف و فرد ذخیره دیگری در این رشته گرایش (به جای وی) معرفی خواهد شد و در این صورت وی حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.

اسامی نهایی (مشروط) پذیرفته شدگان دکتری نیمه متمرکز سال ۹۵ دانشگاه صنعتی شاهرود
[حجم: 400.75 کیلوبایت]   مشاهده آنلاين فايل: -95.pdf
 


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.