خانه دکتری » اخبار کارشناسی ارشد وزارت علوم » جدول زمانبندی مصاحبه کارشناسی ارشد بدون آزمون ۹۵ دانشگاه شیراز منتشر شد
جدول زمانبندی مصاحبه متقاضیان پذیرش ممتازین (بدون آزمون ) در مقطع کارشناسی ارشد منتشر شد.
 
قابل توجه متقاضیان پذیرش ممتازین (بدون آزمون ) در مقطع کارشناسی ارشد سال۹۶-۹۵:

به گزارش خانه دکتری، متقاضیانی که وضعیت ثبت نام آن ها   کامل شده و برای آن ها پیام " شما می توانید برای مصاحبه شرکت نمایید " ارسال گردیده است و یا در قسمت توضیحات صفحه ثبت نام اینترنتی جمله مذکور نوشته شده است می توانند طبق برنامه زمانبندی جدول پیوست برای مصاحبه مراجعه کنند.
 
متقاضیانی که همچنان مراحل ثبت نام خود را کامل نکرده اند فرصت دارند تا دوشنبه ۹۵/۳/۱۰ برای تکمیل مراحل ثبت نام اقدام نمایند . پرونده متقاضیانی که  پس از این تاریخ مراحل ثبت نام خود را کامل کنند ، مورد بررسی قرار نمی گیرد. تاکید می گردد متقاضیان پس از بارگزاری مدارک خود  در سیستم  باید حتما و حتما گزینه ۱-  ذخيره  و ۲ -  ارسال را کليک کنند تا فرم جهت انجام مراحل بعدي به مراجع مربوط ارجاع داده شود. در غير اين صورت فرم ارسال نخواهد شد و مراحل ثبت نام  ناتمام می ماند.   

نکته مهم:  متقاضیانی که در روزهای تعیین شده برای مصاحبه در هر رشته ، آزمون پایان ترم دارند ؛ می توانند نامه ای مبنی بر تداخل زمانی امتحان پایان ترم با مصاحبه دانشگاه شیراز با تایید معاون آموزشی دانشگاه محل تحصیل ، دریافت و به آدرس الکترونیکی زیر ارسال نمایند.
 نامه فوق باید دارای  مشخصات کامل شخص متقاضی ، رشته مورد تقاضا، نام دانشگاه و شماره تلفن متقاضی باشد. همچنین ذکر عنوان " متقاضی ممتازین کارشناسی ارشد " در قسمت عنوان ایمیل ضروری می باشد. نتیجه بررسی فوق از طریق سایت دانشگاه به نشانی grasch@shirazu.ac.ir قابل پی گیری می باشد. 

برای دریافت جدول زمانبندی روی لینک زیر کلیک کنید
[حجم: 374.61 کیلوبایت]   مشاهده آنلاين فايل: zamane_mosahebe_arshad_951.pdf


به اشتراک بگذارید:
برای اطلاع از اخبار و مطالب جدید در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود