خانه دکتری » اخبار کارشناسی ارشد وزارت علوم » اعلام اسامي پذيرفته شدگان نهايي بورسيه و شرايط خاص در مرحله تكميل ظرفيت ارشد 96
 اسامي پذيرفته شدگان نهايي رشته‌هاي تحصيلي بورسيه و يا شرايط خاص مرحله تكميل ظرفيت و يا ظرفيتهاي جديد آزمون ورودي كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1396 اعلام شد،

به گزارش خانه دکتری، داوطلباني كه اسامي آنان به همراه اين اطلاعيه به عنوان پذيرفته شده نهايي در پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان درج گرديده، دعوت مي‌نمايد كه ابتدا براي اطلاع از زمان دقيق ثبت‌نام به پايگاه اطلاع‌رساني دانشگاه و يا موسسه آموزش عالي محل قبولي مراجعه و سپس با همراه داشتن مدارك ثبت‌نامي (مدارك مندرج در اطلاعيه مورخ 96/06/10 سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامي پذيرفته شدگان نهايي مندرج در سايت سازمان) در زمان مقرر براي ثبت‌نام به موسسه آموزشي ذيربط مراجعه نمايند.

در صورتي كه برنامه‌زماني مشخصي از سوي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي براي ثبت‌نام اعلام نگرديده باشد، لازم است براي ثبت‌نام در رشته قبولي اعلام شده در يكي از روزهاي يكشنبه و يا دوشنبه مورخ 96/09/12 و يا 96/09/13 به موسسه آموزش عالي ذيربط مراجعه نمايند.

تذكرات مهم:

1- پذيرفته شدگان مندرج در اين اطلاعيه كه قبلاً در يكي از دانشگاهها و موسسات آموزش عالي در رديف پذيرفته شدگان نهايي قرار گرفته‌اند، لازم نيست از محل قبولي قبلي انصراف دهند، بلكه با آنان همانند دانشجوي انتقالي رفتار خواهد شد و توسط موسسه محل قبولي مندرج در اين اطلاعيه، مدارك ثبت‌نامي افراد مذكور از محل قبولي قبلي آنان درخواست مي‌گردد. ضمناً لازم به ذكر است قبولي قبلي آن دسته داوطلباني كه اسامي آنان در اين اطلاعيه نيز به عنوان پذيرفته شده درج گرديده است، لغو مي‌باشد.

2- آن دسته از داوطلباني كه كه اسامي آنان به عنوان پذيرفته شده نهايي در دوره‌هاي روزانه به همراه اين اطلاعيه در پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان درج گرديده، حتي در صورت عدم ثبت‌نام و يا انصراف قطعي از تحصيل حق ثبت‌نام و شركت در آزمون تحصيلات تكميلي سال 1397 به منظور انتخاب رشته‌هاي تحصيلي روزانه را ندارند.

3- كليه پذيرفته‌شدگان مي‌بايست در زمان مقرر براي ثبت‌نام به موسسه محل قبولي خود مراجعه نمايند و عدم مراجعه در تاريخهاي مقرر به منزله انصراف از تحصيل در كد رشته محل ذيربط تلقي مي‌گردد.

4-به دليل عدم تاييد نتيجه مصاحبه از سوي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي در كدرشته محلهاي 12189(دانشكده غيرانتفاعي اصول‌الدين)، 12644، 12648، 12656، 12700 و 12781(دانشگاه غيرانتفاعي اديان و مذاهب قم)، 12655(دانشگاه غيرانتفاعي اميرالمومنين(ع) اهواز)، 18618، 18646 و 24449(دانشگاه شاهد)، 20038(دانشگاه علوم دريايي امام خميني(ره) نوشهر و 25930، 25931، 25933 و 25935 (دانشگاه غيرانتفاعي خاتم تهران)، مشخصات هيچ فردي به عنوان پذيرفته‌شده نهايي در اين كدرشته‌محلها اعلام نگرديده ‌است.به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.