خانه دکتری » اخبار کارشناسی ارشد وزارت علوم » تمدید مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی از احتمال تمدید مهلت انتخاب رشته مقطع کارشناسی‌ارشد این دانشگاه و امکان انتخاب همه 2900 رشته‌ای که حذف‌شده اعلام شده بودند، خبر داد.

به گزارش خانه دکتری به نقل از آنا، دکتر علیرضا رهایی در حاشیه جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی درباره احتمال تمدید انتخاب رشته مقطع کارشناسی‌ارشد این دانشگاه گفت: «فعلا مشخص نیست که مهلت انتخاب رشته تمدید شود، امروز جلسه‌ای با دکتر فرهاد رهبر خواهیم داشت تا درباره تمدید مهلت انتخاب رشته در مقطع کارشناسی ارشد تصمیم بگیریم.

وی گفت: احتمال تمدید مهلت برای متقاضیان کارشناسی‌ارشد زیاد است.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد همچنین درباره تایید کدرشته‌های باقی مانده از سوی وزارت علوم گفت: در ماه‌های اخیر تعامل گسترده‌ای با وزارت علوم در این باره داشتیم، شرایط تعداد از کد رشته‌ها را ارسال کردیم و قرار است که شورای گسترش بررسی‌های خود را در این باره انجام دهد پس از تایید نهایی این رشته‌ها را اعلام خواهیم کرد.

او همچنین گفت: هم‌اکنون امکان انتخاب همه دو هزار و 900 رشته برای دانشجویان فراهم است و دانشجویان می‌توانند در هر رشته‌ای که علاقه‌مند هستند انتخاب رشته کنند.

تذکر:  امروز سه‌شنبه 27 تیر آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شده بود.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.