خانه دکتری » اخبار کارشناسی ارشد وزارت علوم » نظر معاون وزیر علوم درباره حذف پایان نامه ارشد
معاون آموزشی وزیر علوم گفت: بحث حذف پایان نامه قابل تأمل است و باید شرایطی وجود داشته باشد که قابل اجرا باشد اما باید نظارت بر پایان نامه را دقیق تر کرد. 
 
به گزارش خانه دکتری،معاون آموزشی وزیر علوم درباره اینکه آیا امکان این وجود دارد که پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد حذف شود، گفت: این بحث قابل تامل است باید زمینه هایی فراهم شود تا شرایط دوره های آموزشی بدون پایان نامه نیز فراهم باشد اما برنامه های نظارتی نیز باید وجود داشته باشد. 
 
معاون آموزشی وزیر علوم اضافه کرد: در برخی از دوره های مجازی در مقطع ارشد بدون پایان نامه هستند ولی ما باید استانداردهای خودمان را در بخش آموزش عالی داشته باشیم.

معاون آموزشی وزارت علوم درباره حذف پایان نامه های دوره کارشناسی بیان کرد: شورای عالی انقلاب فرهنگی یک نهاد بالادستی است تصمیمات شورا برای دانشگاه ها نافذ است ولی در رابطه با حذف پایان نامه در مقطع کارشناسی یک بحث نظری بود که در شورا مطرح شد و معمولا شورا به جزئیات آیین نامه ها ورود پیدا نمی کند، اما اگر نظری داشته باشد برای دانشگاه ها نافذ است.

شریعتی نیاسر تصریح کرد: اگر تخلفاتی در جامعه صورت می گیرد ما نباید روند معقول طبیعی برنامه های آموزشی را تغییر دهیم بلکه باید بخش های نظارتی تقویت شوند.

به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.